Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskönyv pecsétek. Mihez kell...

Kiskönyv pecsétek. Mihez kell (pénz)? Hány kell? Kitől? Mindenki mást mond.

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A dokitól és/vagy a védőnőtől kell összesen 4 darab pecsét az egyszeri anyaságihoz.
2011. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legkisebb gyerekem is 5 éves, így csak a régi dolgokat tudom. Akkoriban 3x kellett részt venni terhesgodozáson, ahoz hogy egyáltalán megkapd a juttatásokat. (TGYÁS, GYED, stb...)
2011. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4 pecsét, de méginkább igazolás szükséges az orvostól vagy a védőnőtől, hogy minimum 4 alkalommal megjelentél terhesgondozáson. Ezt nekem pl. a kórház és a védőnő is kiállította egymástól függetlenül. Ha nincs ilyen igazolásod (nálunk egy sima beutalóra/vényre írták), nem kapod meg az egyszeri anyasági támogatást.
2011. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tehát mondjuk akkor 2 pecsét a dokitól és 2 a védőnőtől untig elég?

Mert valaki azt mondta, h 4-4 kell tőlük fejenként..

Az mennyi pénz amúgy?

Köszi!!

2011. jún. 22. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

teljesen mindegy, kitől van meg a 4. Mondjuk, szerintem 2 látogtás a dokinál 9 hónap alatt kissé kevésnek tűnik... ugyanígy a védőnőnél is.. Én se vittem a védőnőt túlzásba, de azért 4x a tisztesség kedvéért elmentem. De azért a dokihoz rendszeresen jártam... Nem kell, hogy pecsételjen, az a fontos, hogy a kartonodon rajta legyen, hogy ott voltál.

2011. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kecskeméten úgy van hogy a dokidhoz legalább 4 alkalommal elmész beírja a kiskönyvbe és ezt az igazolást 1 héten belül el kell vinni a terhesgondozóba és ott pecsételnek!!Ha megvan a 4 pecsét adnak egy igazolást és azt kell majd bemutatni az egyszeri anyaságihoz
2011. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Akkor még megyén belül s más.. én kiskőrösi vagyok, Kalocsán szültem... Szóval a kecskeméti eljárás még nekem is fura... én küldtem a linket.
2011. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is 4 pecsétről tudok,ami a dokitól szükséges.Keveslem én is a 2-2 látogatást...26 hetesen már megvan a 4-4 pecsétem és még csak nem is jártam sűrűn,mert ebben az időben terhesen és egy 1,5 évessel nem vágok neki egy hosszú gyalogútnak!
2011. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!

A védőnőnél voltam csak 2x, a dokinál sokkal többször. Igazából ezért kérdezem, h nem kevés-e ez a 2 a pénz szempontjából.

2011. jún. 23. 09:18
 10/11 anonim ***** válasza:

De,kevés! A dokitól kell a 4 pecsét!! Ha a 37. hét előtt szülsz,akkor 1 -et is elfogadnak. De ha már a 37. héten ,vagy utána szülsz,akkor csak a 4 nőgyógyász általi pecsétet fogadják el!


Üdv: 2gyermekes, 28hetes km.

2011. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!