Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég a kiskönyv, mint igazolás...

Elég a kiskönyv, mint igazolás az Apeh-nak az adókedvezményhez?

Figyelt kérdés
Megigényeltük az adókedvezményt,meg is kaptuk már.Az apeh ha ellenőrzi jövőre elég hozzá a kiskönyvet mellékelni vagy valami külön orvosi igazolás kell?Elvileg a terhes kiskönyvben minden megtalálható.
2011. febr. 22. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A terhes kiskönyvet elméletileg nem fogadják el, nekik külön igazolás kellhet a nőgyógyászodtól.
2011. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külön igazolást adtam le a helyi, sztk-s nőgyógyász állította ki a kiskönyv és a /"látvány":)/ alapján.
2011. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki olyan igazolást adott, amin az áll, hogy éppen hány hetes vagyok és a szülés várható időpontja. Ezt az igazolást most 19 hetesen kértem el, de a családi kedvezményt mikor igényeltem, akkor 13 hetes voltam. A doki szerint az a lényeg, hogy a szülés várható időpontja legyen rajta.
2011. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Direkt van egy ilyen nyomtatvány hogy orvosi igazolás adókedvezményhez. A doki fogja tudni!
2011. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem elég a kiskönyv, kell egy papir orvosi pecséttel, hogy elmúlt a magzat 91 napos ekkor és ekkor.
2011. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ezen mennyit görcsöltünk mi is, hogy akkor most melyik orvos adja, vagy kell-e. Volt annyi leletem, UH, stb, mind bizonyíték lehetett volna.

A házidoki csak nézett, fogalma nem volt, a végén a nőgyógyásznál írtak 1 sort, hogy ekkor és ekkor volt a magzat 91 napos. Ők már tudták, hogy mire gondolok.

2011. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Holnap megyek dokihoz,kérek akkor igazolást!
2011. febr. 23. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!