Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a palástfű és cickafark...

Akik a palástfű és cickafark teákat itták, és terhesek lettek mennyi ideig fogyasztoták? Úgyan úgy görcsöltetek a babán vagy nem is gondoltatok rá? Mivel tudtátok elterelni a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én semmivel sem tudtam elterelni a figyelmemet a témáról,pedig mindenki azt mondta,ha görcsösen akarom nem sikerül.5 hónapig próbálkoztunk,amikor végre sikerült. Egy reggel,még a nem várt mensi előtt 4 nappal úgy keltem fel reggel,hogy ez a nap más.Bementem dolgozni és egyre erősödött bennem az érzés,hogy valami más,mint máskor.Ebédszünetben kimnetem egy tesztért a gyógyszretárba és megcsináltam.Nem mertem megnézni az eredményt,úgy féltem az újabb kudarctól.Ránéztem pár perc múlva és ott volt a 2. csík halványan.Na azt az örömöt le sem tudom írni.Én 2 hónapig ittam a teákat és párhuzamosan szedtem 2 homeopátiás szert is,amit a babatervezők otthona című honlapról rendeltem.Nekem bejött a hatás 2 hónap után.Most 29 hetesek vagyunk.
2009. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is görcsöltem rajta 1 évet,aztán a novemberben megfogadtam hogy ez az utolsó hónap,nincs több ovulációs teszt,mikroszkóp,naptám,hőmérőzés....csak a teákat engedtem meg magamnak...decemberben meg sem jött már! :) Szóval az első teás hónap segített! :) Sok sikert!
2009. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is az első teás hónapban lettem babás 6 hónap próbálkozás után.Gondoltam kipróbálom és bejött.Remélem neked is sikerül!

36 hetes kismama

2009. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!