Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestant kell szednem...

Utrogestant kell szednem 3x1et es fekudnom kell. Ihatok-e melle palastfű teát (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6+5 es 4 nappal ezelottig semmi gond nem volt. Szedtem az utrot az első naptól fogva a ket előző vetélés miatt, Azonban vasarnap kicsi barnazas miatt,kedden pedig piros verzes miatt rohantam az orvoshoz. Vasarnap dobogott a szive a babamnak!!! Kedden meg kiderult, h levalt kis helyen a petezsak :(( De a babam tovabbra is el :) Szigorú fekvés,kímelet. Vajon segítenek vagy artanek azzal,ha palastfüvet innek? Mindenhol azt olvasom,h erősíti a mehet... Mit gondoltok?
2011. aug. 25. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

NE!!!

Olyan pici még a magzatod, inkább kérj Utro kúpot is (én azt használtam 3*2-t a 10. hétig), vagy szedj 3*2-t, de ne kavarj be mással!

Sok sikert!

U.i: Most fekve netezel?

2011. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó:)

Olvastam dokikat,akik nem ajánlják a gyógynövényeket... De ha belegondolok, hogy rákos sejteket meg mindent lehet mar ilyesmivel gyógyítani, mégis millio orvos szkeptikus. Nah jó..

Ha a Jóistenke úgy akarja,akkor úgyis marad a baba. :))


Igen ágyban fekszem egesz nap,csak pisilni kelek fel,meg enni gyorsan,ulve.

2011. aug. 25. 17:28
 3/3 sumergo ***** válasza:

A Bükki Füvesember szerint terhesség alatt a méhfal málnalevélteával erősíthető. A 14. hétig ittam én is, bár nekem szerencsére nem volt ilyen jellegű problémám, de ártani nem árt!


29+3 hkm

2011. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!