Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen normális az, hogy...

24 hetesen normális az, hogy majd leszakad a szeméremcsontomnál, meg a medencémnél? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem. orvos?
2009. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb ennyi idős terhes voltam, amikor nálam is jelentkeztek ezek a fájdalmak. Elmondtam az orvosomnak, azt mondta, hogy ne aggódjak, ez normális. Lesznek napok, amikor fájni fog és nem bírsz szinte majd lépni sem, de nekem mostanra szinte teljesen elmúlt (29 és fél hetes vagyok), csak akkor jön elő, ha egész nap rohangálok, vagy mondjuk takarítok. De az orvosodnak mindenképp jelezd, már csak a megnyugvásod miatt is. De ha itt rákeresel erre, akkor találsz egy-két hasonló esetet.

2009. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló panaszaim voltak/vannak. Én most 29 hetes vagyok. Az orvosom azt mondta, hogy a medence izmai, szalagjai és izületei fellazulnak a terhesség alatt, emiatt van ez az érzés. A rendszeres terhestorna nálam javított a helyzeten.

De azért keresd fel az orvosodat!

2009. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!