Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar 2 napja nagyon faj a...

Mar 2 napja nagyon faj a szemeremcsontomnal elol es korulotte. Delutanra mar a lepes is nagy szenvedes. Normalis ez? Naptar szerint 31+6 hetes vagyok, de minden merete mar az elejetol 1 hettel nagyobb. Ugye van meg idom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg,ez az egyre nehezedo has miatt van,en 33 hetes vagyok,megkertek a munkahelyemen hogy menjek be valamit segiteni(ulomunka),ugy terveztem hogy kb.negy orara bemegyek,hat majdnem nyolc lett belole,estere azt hittem hogy megszulok,annyira elfaradtam,pedig elotte nem is ereztem ilyesmit.Nem latjuk be hogy azert csak teher(ha edes is).
2009. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az is hozzasegithet, hogy meg teljes munkaidoben, heti 5 nap, napi 8 oraban dolgozom? Szinten ulo munka. De jovo hettol mar csak heti 4 nap...
2009. jún. 19. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ulestol nekem allandoan kemenyedett a hasam,a nogyogyaszom eltiltott a melotol,persze nem tartottam be,de nehanyszor megijedtem mert orak hosszara bekemenyedett.
2009. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Tegnap óta nekem is fáj a szeméremcsontom de nem felül hanem kicsit lentebb, és rossz a járás is. Nem tudom mitől van, vagy megrántottam, vagy nem tudom, olyan mintha beütöttem volna. Pedig még csak 24 hetes vagyok, de a hasam már elég nagy. De lehet hogy csak rosszat mozdultam? Lehet Nálad is csak erről van szó.

Szép babavárást így a vége felé! :)

2009. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!