Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Istenhegyi úti Génközpontba...

Az Istenhegyi úti Génközpontba akkor is mehetek 18. hetire, ha még mondjuk nincs a kezemben az AFP eredményem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, az AFP eredménye kell hozzá. Azt még a vizsgálat előtt elkérik és megnézi a doki.
2011. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak mert most azt mondta egy ismerős, hogy mivel ez teljesen magán vizsgálat, tehát nem sztk-s, ezért így is-úgy is megcsinálják, nem kell hozzá megvárni az AFP-t!

Ezért nem értem! Mert sztk-san tudom,hogy meg kell várni az eredményt!

2011. jún. 23. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy ez fizetős kérik az AFP-t. Ennek a vizsgálatnak a tükrében csinálja az uh-ot a doki. Ez a kiindulás. Itt is úgy zajlik minden, mint az Sztk-s uh-on, csak itt sokkal hosszabban vizsgál, és szerintem alaposabban is. Én mindkét terhességemmel itt voltam.

Az első voltam ismét.

2011. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Én két hete voltam a 18-20. heti genetikai ultrahangon náluk és tőlem nem kérték!

2011. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!