Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális-e az, ha striák amik...

Normális-e az, ha striák amik vannak a hasamon rák vörösek, nem kissé mostmár kidudorodnak, és egy csíkon belül helyenként jobban, és éktelenül viszketnek?

Figyelt kérdés
Létezik hogy ennyire nyúlik a bőrőm, hogy így reagál? Vagy ez allergia?32 hetes terhes vagyok, tehát elvileg most nagyon nyúlik a bőröm.Volt már valakkinek hasonló?Normális vagy menjek orvoshoz? Csak olyat kenek rá amit eddig is, semmi újat nem használok, hogy attól lenne, és ez csak pár napja kezdődött,időnként a viszketés enyhül, de rákvörös egyfolytában...
2009. márc. 25. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen normális, bár kellemetlen, elmehetsz orvoshoz, hátha tud rá adni valami krémet, ami segít.
2009. márc. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia én ugyan nem vagyok terhes, csak nagyon kövér :(


Nekem is végig van repedve a hasam, meg szinte mindenem. Időnként nekem is nagyon vörösek, ijesztőek. Kidudorodnak is és akkor szoktak viszketni ha kiszáradt a bőröm vagy ha jobban nyúlik és megint reped, akkor viszket amikor "nő".


Nekem néha kis pár milliméteres helyeken vérzik is :s

Aztán elmúlik... én nem nagyon krémezem, mert nem érnek semmit a krémek.


Szerintem ha nem vérzik és nem fáj nagyon akkor normális, krémezgesd csak napi 2szer.

De ha már nem bírod fordulj orvoshoz, mégiscsak jó ha vet rá egy pillantást.

2009. márc. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömtől kérdeztem meg épp ezt, mert rajtam is kezdenek megjelenni. Azt mondta, hogy vörös színű, és nagyon viszket....
2009. márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos normális. :(
2009. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!