Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond, ha az ötödik hét elején...

Gond, ha az ötödik hét elején még csak halványan lett pozitív a tesz?

Figyelt kérdés

Volt már két vetélésem, az orvosom elutazott és legközelebb csak júluis 12-én tudok menni hozzá. Attól félek a korábbi tapasztalataim alapján, hogy ezt a babát is elveszítem mert alacsony lehet a hormontermelésem.

Mit tanácsoltok?


2011. jún. 24. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Muszáj megvárnod a dokid? Menj be az sztk-ba nyugodtan és elmondod,a két vetélésedet is és hogy most is aggódsz.(a halvány csík is csík!)Ott is meg kell vizsgálnia és ultrahangra küldeni,háziorvostól kérj beutalót vér és vizeletvételre.
2011. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem is menj be az sztk-ba.

amúgy nekem is halvány volt az 5. hét elején, és 30. hetet töltöm ma, bár nekem nem volt abortszom előtte. az is számít milyen napszakban csináéltad, elvileg reggel tanácsolják, akkor a legmagasabb a koncentráció a vizeletben. én délben csináltam.

drukkolok neked!

2011. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne késlekedj, irány a legközelebbi sztk, elmondod, h volt 2 vetélésed, és íratsz Utrogestant, ami támogatja a terhességet!

Egyébként a halványabb csík nem probléma, a teszt nem a vérből nézi a hcg-t, hanem a pisiből, ami meg mindig változik.

2011. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdeznék egyet. Teszteltél már esetleg korábban is? Az erősebb volt vagy halványabb, mint a mosatni?

Ha ez az első teszted, akkor nyugi, nem baj, ha halványabb.

Sztk-t én is javaslom, de ha nem vérzel nem biztos, hogy adnak gyógyszert.

2011. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!