Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten pénteken és tegnap...

Múlt héten pénteken és tegnap délután is halványan, de pozitív lett a tesztem, ma reggel óta viszont erős barnázásom van! Van még remény?

Figyelt kérdés
Persze rohantam a dokihoz, de mivel még csak ma kellene megjönnie nem látott semmit az uh-n!Azt mondta, hogy ha van is valami, akkor is túl kicsi!Gyógyszert nem adott, azt mondta, hogy ha elmúlik a barnázás, akkor 1 hét múlva kontroll,ha nem akkor nem maradt meg a baba....:(Járt már valaki ebben a cipőben?
2011. aug. 9. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha halványan lett a 2. teszt is pozi,akkor sajnos elképzelhető,hogy biokémiai terhesség volt. Valami elkezdődött, de nem fejeződött be!
2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, nekem sajna februárban volt egy vetélésem a 6. héten, nem indult barnázással, azonnal véreztem.

a mostani terhességemnél már kaptam gyógyszert, de így is véreztem és többször barnáztam is, de a babám jól van, nem lett semmi baj.

reméljük nálad sem lesz. sajnos ilyen korai szakaszban nem nagyon tudnak mit csinálni, bár az én dokim bizti írt volna fel sárgatest pótló gyogyit.

drukkolok!!!

2011. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nekem aznap mikor meg kellett volna jönnie, gyengén meg is jött sőt másnap is volt, de nem az igazi...majd rá két napra csináltam tesztet nagyon erős pozitívat, de utána barnázni kezdtem és az 5 héttől a 9 kilencedikig barnáztam, hol kicsit hol jobban, de akkor végre elmúlt. nem szedtem semmit, és most 32 hetes kismami vagyok.

2011. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Úgy nézem ez mindenkinél tényleg más.Nekem az első terhességem 4. hetében kezdtem el barnásan vérezgetni.Elmentem az orvoshoz látott már petezsákot,de ennyi.Gyógyszert nem adott,azt írta a papírra fenyegető vetélés.Rá egy hétre el is ment a baba.A következő terhességemnél megint jelentkezett a barnás vérzés,ekkor már másik városban laktunk,itt is elmentem orvoshoz.Kaptam hormon gyógyszert befektettek egy hétre.Elmúlt a barnás vérzés azóta már 2 éves a kisfiam.Szerintem menj el másik orvoshoz is,mert kéne az a gyógyszer!
2011. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nemrég pont ugyan így jártam, nekem is egy hét múlva kellett volna kontrollra mennem, de nem volt rá szükség, mert megjött :(
2012. ápr. 4. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!