Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek keményedik a hasuk...

Akiknek keményedik a hasuk milyen időközönként nézik, hogy betapintható-e éppen a pocak vagy sem? Van valami "mennyiség" X időn belül ami bajt jelent?

Figyelt kérdés

Túlságosan nem akarom "nyomkodni" a hasam.Még dokinál nem voltam a problémámmal 1 hónap múlva tudok elmenni, az nagy baj?Magamtól nem kezdhetek el szedni MagneB6-ot ugye?

19 hetes


2009. márc. 25. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mit értesz betapinthatóság alatt.

A keményedés természetes, addig nincs baj, amíg nem rendszeres és nincs napi kb. 15-nél több. Legalábbis nekem ezt mondt a dokim. Szóval az a lényeg, hogy ne legyen mondjuk 5 percenként és azonos ideig elhúzódó.

Hívd fel az orvosod és kérdezz rá a magnéziumra, de szerintem attól bajod nem lehet. A mg szedését én is telefonos utasításra kezdtem és sokkal jobb tőle.

31 hetes

2009. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de a dokimat közvetlenül nem tudom elérni csak a titkárnőjével tudok beszélni aki az időpontokat intézi.
2009. márc. 25. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell nyomkodni a hasadat,a keményedést biztosan megérzed a hasad tapogatása nélkül is és tényleg csak akkor van vele gond,ha túl sokat érzed.A magne B6-ból nyugodtan bevehetsz doki nélkül is akár 2x2-t is.Az még 200 mg magnézium sincs,én 29 hetesen napi 500 mg-ot szedek orvosi utasításra.
2009. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a dokid nem tudod elérni, hívd fel a védőnődet, hiszen ő is naprakész az ilyen dolgokban na meg persze legalább megnyugtat,

Boldog babavárást,

20 hetes kismama:)

2009. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a védőnőmtől kérdeztem meg, h mit tegyek. Nekem már 14.héttől keményedett. és elkezdtem szedni a Bérs magneb6-ot. De csak napi egyet. És sokkal jobb.

17.hetes km

2009. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mindenkinek Boldog babavárást kívánok!
2009. márc. 25. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!