Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek föntebb van a...

Szerintetek föntebb van a pocakom? Illetve milyen irányban lehet a babám a pocakomban most fejjel lefelé vagy fölfelé?

Figyelt kérdés

Az első kép 27héten készült (múlt héten) a 2. ma reggel a 28.héten.Most csütörtökön voltam Uh-án és akkor épp farfekvésben volt a pocaklakóm de úgy éreztem már 1 jó ideje úgy van mert mindig ugyan úgy volt a pocakom,de amin átmentünk éjjel a babámmal hát az nem semmi volt,szerintem megfordult mert én úgy látom hogy kicsit más alakja és föntebb is van.Eddig nem nyomott fönt a gyomorszájamnál de most igen jah és ez a 2. terhességem és annál a kisfiam végig fejjel lefelé volt a terhesség alatt mikor már nagyobbacska volt és ő folyamatosan nyomta a gyomorszájamat úgy hogy aludni is alig bírtam időnként ...

jaj úgy megnézném hogy milyen irányban van a baba mert nagyon féltem attól hogy farfekvésben marad és akkor hogy szülöm meg ... :-) A válaszokat előre is köszi

[link]

[link]


2011. jún. 26. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Őszintén szólva én ugyanolyannak látom a pocidat csak nagyobb a mostani képen :-) És még annyit hogy nagyon szép pocak :-)

Üdv.A

2011. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is ugyanolyan, csak egy picit nagyobb.

De kívülről nem igazán lehet látni, hogy a baba faros vagy nem faros, nem?

Legalább is a barátnőmnek volt ilyen is, olyan is, de a pocakja mindig ugyanúgy állt.

2011. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!