Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahang előtt...

12 hetes ultrahang előtt milyen vizsgálatra van szükség?

Figyelt kérdés

11 héten lettem behívva terhesgondozásra még az uh n kívűl nem voltam más vizsgálaton.Kiskönyvem sincs.

Úgy tudtam már vérvételen,fogorvosnál ,ekgn és háziorvosnál is kellene járnom 12 hét elött.


2011. okt. 22. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy vérvételre adott beutalót a terhesgondozáson a nőgyógyász, a háziorvos pedig ekg-ra! (de a védőnő úgyis elmond majd mindent)Boldog babavárást! :)
2011. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... szerintem keresd fel a védőnődet!
2011. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisztina24 ***** válasza:
Szia! Én a területi védőnőnél voltam 8 hetesen, ő kiállította a kiskönyvet, és mondta, hogy a központi védőnői szolgálatnál fognak mindent adni (beutalókat). Őket felhívtam időpontért,de azt mondták, hogy ha van magánorvosom (aki elvégezte az első gen.uh-t), akkor a 12.hetes első genetikai uh után menjek, 13.hetesen kaptam időpontot. Akkor kaptam beutalót az első vérvételre is. Most 16.hetes leszek, cukorterhelésre és mindenféle vérvételre küldenek (Wassermann, Toxoplazma,Vércsoport stb...) Én sem értettem, hogy az első 12 hétben miért nem "foglalkoznak" velem, de itt ez a "szokás".Szerintem ahány város, annyi szokás, nagy eltéréseket szoktam olvasni!
2011. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hetesen mentem dokihoz, védőnőhöz, háziorvoshoz ekg-ra, fogászatra.
2011. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 11hetes kismama vagyok. A kiskönyvemet én is még csak a napokban kaptam meg, belgyógyászatra majd jövőhéten megyek, a vért azt már levették. Fogorvoshoz pedig már elmentem. Szerintem kérdezz rá a védőnődnél. Boldog babavárást.
2011. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!