Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ujjbegynyi reszben kifejtett...

Ujjbegynyi reszben kifejtett cervix 35 hetesen az jo?

Figyelt kérdés
Csak mert veszelyeztetett terhes vagyok es emiatt nem tudom, hogy korai- e vagy sem. Kb. a 17 hettol szedek napontna 1500 mg magneziumot kemenyedes es fajasok miatt, ill. gestacios diabetesem is van. Most mar nem szedem a magneziumot, elvileg szedhetnem meg egy hetig, de nem tudom, hogy emiatt szukseges-e vagy sem?
2011. jún. 27. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt igazán a dokitól kellett volna megkérdezni. Igazán az sem teljesen világos, hogy mit ért a doki ujjbegynyin. mivel a méhnyaknak a terhesség alatt zártnak kellene lennie. így úgy értelmezem, picit kezdesz nyílni. de ez így a 35. héten annyira nem veszélyes már, hisz a 36. hét után bármikor jöhet a baba. Ha gondot jelentene a doki szerint, erre biztosan felhívta volna a figyelmedet...

Szóval: inkább hívd fel, tőle kérdezd, ő hogy gondolja!

2011. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!