Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kinek volt olyan...

Kismamák! Kinek volt olyan hogy megjött majdnem rendesen a mensi, de + volt a teszt? Mi lehet velem? Velünk?

Figyelt kérdés
Nekem évek óta pontosan 28 napra, reggel jön meg. Tehát kedden kellett volna, és ma jött meg. De a mensi előtt és az aktuális mensi napján is csináltam tesztet, volt -, és volt nagyon halovány szinte nem is látható de mégis. Mivel ma megjött csináltam egy utolsót is hogy lezárjam a hónapot, de a tesztem +! Nem annyira erős a 2. csík mint a kontroll, de nagyon jól látható rózsaszín vonal, nem kell össze-vissza forgatnom hogy lássam. Nem értem megjött és erősödik a csík, babás lehetek vagy vetélek?
2009. márc. 26. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy elvetéltél. ha + volt a teszt volt hcg a szervezetdben. valószínű a fogantatás összejött csak a többi valahogy mégsem volt sikeres.
2009. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül menj orvoshoz!!!!Én már jártam így,sajnos elvetéltem,de ez nem mindenkinél van így.Még lehet hogy meg lehet menteni.Csak orvoshoz menj,mindenképp!
2009. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

van aki babásan is pár hónapig menstruál, menj MINDENKÉPPEN orvoshoz.

sok sikert

2009. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a választ én írtam egy másik kérdésre, de azt hiszem ide is jó lesz. Ott az volt a kérdés, hogy volt-e már valakinek beágyazódásos vérzése.

Nos ezt írtam akkor:


Sztori:

Tervezett baba, nagyon vártuk, és abból a "fajtából" való voltam, aki tesztelt elég sokat.Mensi előtt már pár nappal halvány tesztcsíkjaim voltak, érztem, hogy sikerült. Mensi előtt egy nappal egyértelmű, erős pozitív csík volt a terhestesztemen.

Nem szivesen idézem fel azt a reggelt, amikor nem kellett megjönnie. Felkeltem, pisi, és törléskor vérvörös wc papír. :-(((( Összezuhantam, de elkönyveltem, hogy akkor nnincsen baba. Közben utánajártam, és megtudtam, hogy van ilyen, főleg ha tesztem pozitív. Délutánra a vérzés elmúlt.

Másnap reggel megint ugyanez (szombat volt), míg délutánra megintcsak elmúlni látszott. Nem baj, hallottam babamegtartó trükkökről, így elmentem a nőgyógyászati ügyeletre, elmondtam hogy azt hiszem baba van, de félek hogy nem marad meg.Az ügyeletes orvos (nő) ennyit mondott:

"De akkor mégis mit keres itt ha menstruál?"

Egy világ omlott bennem össze ettől a fantasztikus segítőkésszégtől. Meg is vizsgált, kézzel és UH-val is, azt mondta terhességnek nyomát sem látja. Szomorúan kullogtam haza. De nem volt több mensi, és a további tesztjeim is pozitívak voltak. Kerestem egy jó dokit, mert akkor nem volt fix orvosom, aki megállapította, hogy babát várok.

Most 32 hétben járok. Kiráz a hideg ha a kórházba kell mennem, és meglátom azt a dokinőt aki akkor anno úgy bánt velem. Ráadásul a diagnózisa nagyonis téves volt.De nem ezért haragszom, mert egy ilyen korai terhességet egy nagyon tapasztalt orvos is csak egyéb jelekből vehet észre, a baba és a petezsák nem látszik még olyankor. Én a bánásmódért haragszom, annyira szerettünk volna babát, és úgy fájt ahogy velem akkor bánt...

2009. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm annó négy hónaposan vette észre, hogy terhes. Rendesen megjött neki pár nap ide-oda csúszással, ezért elment dokihoz, és a doki közölte vele,hogy 4 hónapos terhes. Még nem tervezték a babát, ezért nem is gyanakodott, sőt semmi jele nem volt a terhességnek. Gondolom észre vette volna, mert amúgy a lány egészségügyis.

Az sem kizárt, hogy ikerterhesség és az egyik baba ment csak el.

Semmi nincs még veszve szerintem, de mihamarabb forduj orvoshoz.

2009. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!