Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy nő a magzat egyre...

Ahogy nő a magzat egyre kevesebbet fog mozogni? Kb hányszor kell éreznem egy nap a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
én az utolsó 2 hónapban már csak akkor éreztem, amikor pihentem. Pont építkeztünk,így sokat mászkáltam, ilyenkor nem mozgott. De amint leültem, már ki is dugta valamelyik testrészét. Este lefekvéskor pedig őrült kapálózásba kezdett.
2009. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így igaz!minnél nagyobb,annál lustibb:) nekem azt mondta a védőnő,hogy napi 10x kb érezzem,ha nyugodt akarok lenni,h minden rendben van.De nekem este szétrúgja a hasam meg a bordáim.

30hetes km

2009. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én a 37.hétbe vagyok de a babám még mindig nagyon intenzív szinte egész nap ezek szerint még mindig bőven van helye :)

2009. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!