Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül az egyágyas...

Mennyibe kerül az egyágyas szoba a Margit kórházban? Le kell foglalni előre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Remelem, hogy nem irok neked butasagot, de en 2010 ev elejen szultem ott es akkor 8000 forint volt, ez remlik. Vagy max 10 ezer. Azert nem tudom potnosan, mert a ferjem ment le fizetni.

Sajnos nem lehet lefoglalni, egyaltalan nem biztos, hogy odamehetsz. Akkor derul ki, amikor szulsz, hogy szabad, vagy sem.

Ha pedig veled egyszerre szul olyan, aki szinten szeretne menni, viszont elotted jon ki a babaja, ezaltal elobb kerulne at megfigyelesrol szobaba, akkor pedig ove az elsobbseg.

Van egyebkent ket agyas szoba is.

2011. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009-ben szültem, úgy emlékszem 10E
2011. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok.

Kozben most neztem epp a Margit korhaz nogyogyaszati osztalyanak a honlapjat es ott az van, hogy az egy agyas alapitvanyi szoba 12000 forint.

Szoval valoszinuleg ennyibe kerul a szuleszeten is. Hat, eleg draga lett.

Engem anno csak az idegesitett a napidijban, hogy ezt ejszakankent szamitjak, nem 24 orankent.

En pl csak delutan 5kor tudtam bekoltozni, pedig elozo ejszaka szultem, de meg voltak a szobaban. Hiaba engedtek el az elozo anyukat reggel 10kor vizit utan, valamiert nagyon nem akartak hazafele indulni, igy ott maradtak delutan 4ig, utana kb egy ora volt, amig atvehettem a szobat a takaritas miatt. Es azt az egesz napot en fizettem. Sebaj, hogy az elozo anyuka volt ott 7 oran at az en penzemen, en meg kozben befontam a szakallamat 2 emelettel feljebb a babamtol elszeparaltan, mert a szuleszeti kortermekben mar nem volt szabad agy, a picit meg nem vihettem fel az 5. emeletre.

Persze hazaengedes napjan en mar a vizit elott osszepakoltam mindent, a fejrem is kint vart, szoval ahogy megkaptuk a papirokat mentunk is, hogy az utanunk kovetkezo penzen ne ucsorogjek ott.

Szoval ez az ejszakankent fizetes annyira nem pontos.

Kivancsi lennek, hogy mi tortenik, ha 11-12 korul kerulok ki az orzobol ejszaka az egy agyasba. Vajon akkor mar az is egy teljes napnak szamitott volna???

2011. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma voltam szülésfelkészítőn és ott mondták hogy 6.000 ft/éjszaka.
2011. júl. 4. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont lejjebb vittek az arakat, ami furcsa.

Mondjuk jol tettek, de ettol 100%, hogy en tobbet fizettem az egyagyasert ezelott masfel evvel.

Talan mar nem kell annyi penz az alapitvanynak. :-)

Akkor meg a ketagyas szobai elhelyezes kerult ennyibe kb.

2011. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!