Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon vagy környékén...

Miskolcon vagy környékén ajánlanátok jó nőgyógyászt? Dr. Szemán Györgyről mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hozzá járok, szerintem nagyon korrekt, nem pénzéhes, mindent elmagyaráz. Pár hét múlva fogok szülni. Nekem is itt ajánlották, ha beírod a keresőbe a nevét olvashatsz róla itt a gyakorin, nem nagyon hallottam róla negatív dolgokat.
2011. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szemnek jó doki, sok jót hallottam róla. Mindenkinek más a jó! Szerintem Miskolcon a legjobb nőgyógyász Dr. Sándor Csaba. Pár éve félidősen vesztettem el ikreimet, és sok problémám volt a vetélés után. Én legalább 15 orvosnál jártam utánna. Őszintén szólva abban sem voltam biztos, hogy lehet még gyerekem. Most ott alszik a kiágyban, a 8 hónapos kisfiam.:-) Sándor Csabának köszönhetem. Nagyon jó szakember, és olyan kedvesség árad belőle, hogy vele még szülni is egy élmény volt. Hétfőn és Csütörtökön rendel a MÁV rendelőben 18-tól 19-ig.
2011. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam Szemán nevét.:-)
2011. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem nem Szemán az orvosom, de ő csinálta a 19 hetes ultrahangot. nagyon kedves volt, mindent megmutatott, elmagyarázott.
2011. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hozzá járok. A második babámat fogom nála szülni. Tényleg nem pénzéhes, odafigyel a kismamáira/betegeire. Van egy stílusa, ami egyeseknek nem tetszik, de szerintem nagyon kedves. Mindig tudja ki vagyok, hol tart a terhességem. Szerintem alapos, nagy tudású orvos.
2011. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hozzá járok. Róla tudni kell, hogy van egy stílusa és a poénjai némely embernek talán sértők. Őszinte és korrekt ember.

Ha van súly problémád, súly felesleged akkor jól gondold meg, hogy hozzá szeretnél-e járni. Nagyon kekeckedős a hízások terén. Szigorú diétára fogott engem is. És ha nem tartod be a játékszabályait nem vállalja a szülést el. Nekem csak az nem szimpatikus benne, hogy még mindig nem ismer meg, pedig 3 hetente jártam hozzá a magán rendelésére, most 2 hetente van randevúnk a kórházi ultrahangba és nst-be. Lassan szülök és még mindig nem vagyok neki ismerős.

De én meg vagyok vele elégedve, hisz jó doki és most nem rajtam van a lényeg, hanem, hogy a babám jó "kezekben" legyen.

2011. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek!
2011. júl. 2. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!