Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után mennyi idővel...

Vetélés után mennyi idővel szünnek meg a terhes. Tünetek? Hasszurka utána is van? Mert nekem van, lehet akkor még megvan a baba és csak sima menzim volt? Egy hónapos vagyok a

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

5 héten volt spontán vetélésem, még egy hét múlva is volt tünetem (mellfeszülés)

- erős görcsökkel megjött a menzim

mit értesz az alatt, hogy sima menzi? terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális

2011. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

úgy hallottam vannak akik mentstruálnak még az első két hónapban

de nekem nem múlnak el a tünetek, nem is csökkenek...vagy nemtom...hasszurkám megint van, de lehet azért mert összehúzódik a méh? Hányingerem van, hangulatingadozás, álmosság, hasszurka, mellnyilallgatás/feszülés...

2011. júl. 2. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár még egy év múlva is beszúrhat. Tapasztalat :(
2011. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És az orvos mit mondott a vérzésről? Ez a lényeg, nem a tüneteid.
2011. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!