Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes és 4naposan a babám...

12hetes és 4naposan a babám mérete 62mm ez nagy vagy fiu lesz azért ekkora? Dec23ra vagyok kiírva kínai naptár szerint lány. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy teljesen átlagos méret. Az én fiam 66mm volt 12 hetesen. Végül 3950 grammal született. 40+5 héten.
2011. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De ilyenkor a méretből még semmilyen következtetést nem lehet levonni.
2011. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A méretekből nem lehet következtetni. Született már lány 5kg-mal és fiú 2 kg-mal is.

Az én babám is minden uh-n nagyobb volt a koránál, a doki mindig mondta, hogy nem lesz pici baba. Ismerősök biztosra veszik, hogy fiam lesz, mert túl nagy a hasam, így valószínű a baba is. Még is lányom lesz jövő hónapban.

2011. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A babad egyaltalan nem nagy, pont a megfelelo a merete az altalad leirt terhessegi kornak. 12 hetes 4 napos terhessegnel az ulomagassag 63 mm kornyeken van.


A genetikai adottsagok ilyenkor semmit, de semmit sem jelentenek, kb a 15. hetig minden egyes magzat egyforman fejlodik, a meretbeli elteresek csak azutan kezdenek ervenyesulni.

A nemukre viszont ezutan sem lehet a meretbol kovetkeztetni.

Ultrahangon hamarosan kiderul majd a neme, ne izgulj, a kinai naptarnak en nem hinnek. Nekem ket fiam van, erdekessegkeppen a multkor megneztem a kinai naptar fele joslatot es elvileg mindkettonek lanynak kellene lennie. Ennyit errol.

2011. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De furcsa! Vagy én kavarodtam meg? Én 18 hetes vagyok,és dec 8-ra vagyok kiírva. Tehát elvileg 5 héttel fiatalabb a babád. Hogyhogy te 23-ra vagy....
2011. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mondjuk ezt az utolsó menst.első napjától számították még, tehát nem a baba méreteihez képezt... Sztem a normális keretbe tartozik amúgy a kicsid mérete.
2011. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Normálisak a méretek!

Én dec.18-ra voltam kiírva,és 2010.Dec.23.-án szültem 40+5napra! :)

2011. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

13:29-es.

Lehet, hogy en gondolom rosszul, de azt egy szoval nem irta a kerdezo, hogy ez az uh a napokban volt. Ha december 23-ra van kiirva es az o eseteben jok a meretek, akkor ennek az uh-nak mar bo ket hete kellett lennie, valamikor junius kozepen es most mar o is elmul 15 hetes. :-)

2011. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor voltam 12 hetes most 16 hetes vagyok csak az volt az utolsó uh.
2011. júl. 3. 14:22
 10/14 anonim ***** válasza:
"12hetes és 4naposan a babám mérete 62mm", én ezt a kérdező jelen idejében történt kérdésnek értettem, azért volt furcsa. De teljesen mindegy, most már írta ő is h nem most volt.
2011. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!