Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg van abban...

Szerintetek tényleg van abban valami, hogy ha édeset kívánsz lány babád lesz, ha sósat vagy savanyút akkor fiú?

Figyelt kérdés

Mert én még nem tudom mi lesz annyira kíváncsi vagyok!!

26hkm


2011. okt. 19. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányommal és a fiammal is hol az édeset, hol a savanyút kívántam. Nem jelent semmit.
2011. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

ez ugyanolyan babona mint az összes többi...sajna nem lehet rá adni, ha be is jön véletlen:)

első terhességemnél édeset-édessel kivántam s fiam lett. most is azt kivánom de nem annyira durván mint az első terhességemnél...még nem tudom ki lesz a teso, 21 hetes vagyok.:)

2011. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nem semmi nincs benne ez is olyan mint a többi babona :) nálam nem jött be
2011. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
nekem bejött sosat kivántam és fiam lesz,és az is igaz ha jobrol mozdul meg lány lesz ha balrol fiu,de aki még nem tudja 20 hetesen akkor lánya lesz.
2011. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Cáfolom az utolsó hozzászólót! :) Barátaink kisfia a 30. héten mutatta meg magát először! :)
2011. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Én felzabáltam a környék összes savanyúságát és van egy imádnivaló tündérkirálykisasszonyunk, aki nagyon szereti a savanyúságot :)
2011. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Hát, én az első 20 hétben citromot ettem, mellé citromlevet ittam, annyira a savanyút kívántam :)) Meg ment a savanyúkáposzta, savanyúuborka, éretlen savanyú gyümölcsök...

Aztán volt egy időszak, amikor mind csak májpástétomot akartam enni.

Majd áttértem az üveges csokoládéra, csokoládés sütikre, kekszre, nápolyira, csokoládétorta...

A vége felé meg a tejet vedeltem veder számra, holott annnyira gyűlölöm, hogy inkább meginnám a langyos pisimet, mint a frissen lefejt tehéntejet....


Szóval én mindenen átmentem, s lett egy csudiszép leányom :)

Ám sokaknak beválik :)

2011. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Állandóan a savanyúságot kívántam és kisfiam lett.
2011. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Édesre rá sem bírtam nézni, és nem csak az első 12 hétben , hanem utána is. Kislány van a pocimban :).

18+2 hkm

2011. okt. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Első 12. hét(hányás mellett:)) csak a mogyoró, pisztácia, ropi, csak a sós ételek. 12. hét után, amikor már nem hánytam, csoki minden mennyiségben kevés mogyival:)

26hetes FIÚ pocaklakó anyukája:)

2011. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!