Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok. Baj ha...

23 hetes vagyok. Baj ha nagyon lent, a szeméremcsontomnál is érzem mozogni a babát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ott nem a babát érzed,hanem azt hogy tágulnak a csontjaid! :)
2011. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok, de én is gyakran érzem a szeméremcsontomnál bökdösődni a kisasszonyt. A "konkrétabb" válaszokra én is kíváncsi vagyok!
2011. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első. PEdig én szoktam érezni ott is apró rúgásokat. Olyan, mintha a méhszájamat rúgná vagy boxolná a kiscsaj.
2011. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, és a 26. hétben járok.
2011. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a csonttágulás nem olyan, hogy valaki egyfolytában bökdös belülről. De akkor lehet nem is a babát érzem feljebb sem, hanem ott is csak a csontjaim tágulnak, ugye? :) Azért ennyire hülye nem vagyok.
2011. júl. 3. 19:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem is szokott ott bökdösni, sőt mi több úgy rugdos ott, hogy szinte fáj.
2011. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is kapok arra elég erős bökéseket... :)

Szerintem nem baj.Izeg-mozog,jól érzi magát!

2011. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Azt nem tudom,hogy mennyire vagy hülye,de a szeméremcsontodnál biztos nem érzed a babát,csak kisugárzik oda a rugdosása!!

Hidd el a szeméremcsontod még annyira is fog fájni,hogy a járás is nehezedre fog esni!

2011. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok, ez a válasz most a csonttágulós válaszoló utolsó kommentjére a reakcióm:


O.o ???

2011. júl. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:))
2011. júl. 4. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!