Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug. Közepén születendő...

Aug. Közepén születendő babádnak veszel napozót még illetve rövidujjú pólócskát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én lányom augusztus 14-én született és nem vettem neki napozót! Csak vékony rugikat. Volt egy-két rövid ujjú bodym, de nem volt rajta szerintem egyszer sem, mert nem volt már akkor nálunk olyan meleg!
2011. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vettem, és milyen jól tettem! Augusztusi a lányom.

Tavaly még szeptemberben is gatyarohasztó meleg volt, a lakásban nálunk 27-28 fok volt. Nagyon jókat aludt a rövid ujjú bodyban, napozóm is volt, nagyon szerettem, a mózesben abban aludt.

Szerintem vegyél 1-2 db-ot, aztán ha meleg lesz, legfeljebb vesztek még hozzá párat. Inkább legyen, mint ne.

2011. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hát nem akartam volna felesleges vásárlásba bocsátkozni:) és nyár végi gyerkőcöm még nem született:) (nem első baba lesz).

Mivel amúgy is olyan nehéz a kisbaba ruhákon túladni kerülgetni nem akarnám, kidobni meg sajnálnám így igyekszem minél célszerűbben vásárolni.

Fura ez mert tavaly nálunk pl. aug. 20 körül már csak 20-24 fok volt feljebb már nem is ment, inkább hűvösebb szeptember jött...

2011. júl. 3. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már nem vennék,nekem szeptember elején született a lányom,de mi még a fütést is bekapcsoltuk! Tavaly agusztus 30-tól szerintem nagyon hideg volt! Évnyitón majd meg fagytunk!!
2011. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél!Felesleges.Úgyis veszel neki rövid ujjú bodyt, szerintem napozó helyett az is jó lesz.Meg szerintem nem lesz akkor már annyira meleg.
2011. júl. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem veszek (17-re vagyok kiírva), szerintem ha nagyon hőség lesz akkor rövid ujjú bodyt kap vékony nadrággal. üdv
2011. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!