Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogják hívni a születendő...

Hogy fogják hívni a születendő babátokat?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 15 hetes vagyok (nemét még nem tudjuk), de úgy érzem sosem találjuk meg a megfelelő nevet. Nálatok mi a befutó? Kivétel nélkül megy a zöld kezecske :)
2011. júl. 4. 10:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
A kislanyom Petra, ezt a nevet en valasztottam, ugyhogy a kovetkezo apa valasztasa szerint Alex vagy Lilla lesz. Nekem tetszik meg a Patrik, Bence, Vivien.
2011. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

a nagyfiam Barnabás.


a tesó nemét még nem tudjuk, ha fiu akkor 90% h Ádám,de még játszik az Áron is:)

ha lány akkor Aliz, Kamilla v Nóra...

2011. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
72%
Én is 15 hetes vagyok. Bár nekem már egy haloványka tippet mondott a klinikán a doktornő, szerinte lány. Nincs is fiú nevünk!:)) Ha kislány lesz, akkor Sára, ha kisfiú akkor is!:))
2011. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
38%
Lakatos Nintendóóó
2011. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 moniquelime ***** válasza:

10:49-es dettó :)

Ha kislány lesz Sára (de még egy icipicit játszik a Zsófia is), ha kisfiú, akkor nincs neve... :)

Mondjuk én is ráérek a névválasztással (9 h), de már átnéztem a fiúneveket A-tól Z-ig, és semmi. :( Fogalmam sincs mi lesz, ha tényleg kisfiúcska lesz. :)

2011. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
64%
Luca vagy Félix
2011. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Lány: Kíra Izabella

Fiú: Bence Ádám

2011. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nálunk is a fiú nehezebb. Már van egy kisfiunk nekünk is, aki szintén Barnabás. Ja! És amint mondtam mindenki zöld kezet kap, még Lakatos anyuka vagy apuka is.Látszik, hogy még nincs gyereke, mert nagyon unatkozik...

Várok még további csodaszép neveket az eddigiekhez hasonlóan. Van már több is ami tetszik.

2011. júl. 4. 11:02
 9/40 anonim ***** válasza:
Viktorka és Balázska
2011. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Elina

23 km

2011. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!