Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól éreztétek úgy igazán...

Mikortól éreztétek úgy igazán közel magatokhoz a születendő babátokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, amióta tudom, hogy Ő van, azóta szeretem és várom a megszületését, de az utóbbi időben egyre erősödnek az érzelmeim vele kapcsolatban. Főleg, ha mocorog, elönt valami olyan melegség, amit korábban nem érzetem. úgy érzem, napról napra jobban kötődöm hozzá. Nem tudom, érthető-e a kérdésem, de ha valaki tapasztalt hasonlókat, örülnék, ha megosztaná velem.

21 hetes kismami


2009. máj. 30. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. akkortól, hogy először megmozdult. Korábban is tisztában voltam vele, hogy gyermekem lesz, de az első sokk akkor ért. :-) Azóta már megszületett, ami még nagyobb sokk volt. Kb. 2 hétbe telt, hogy felfogjam, hogy ő az a kisember, aki a pocakomban volt. Pedig nagyon készültem az anyaságra, mindent elolvastam a témában, de erre nem lehet felkészülni. Ennél sokkal nagyobb csoda is vár rád, és ez az érzés erősödni fog! A legcsodálatosabb érzés a világon!
2009. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szintén 21 hetes vagyok és most hogy már kívülről is látom a picim mozgását (konkrétan kb 2 hete) egyre jobban érzem azt amit Te. Mintha midig is ott lett volna. Néha jól megszivatja apukáját, mert amikor nézi a pocim nem mozog, mikor elfordul akkor persze látványos, és így tovább, mintha direkt csinálná és bent jókat kacarászhat magában :D


Szóval valahogy úgy érzem hogy egyre erősebb a kötődés.


Szép hétvégét kívánok Neked! És sok boldogságot!

2009. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sok boldogságot Nektek!

2009. máj. 31. 07:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát én most 27 hetes vagyok, de ha belegondolok hogy milyen lesz mikor majd megszületik, mindig megkönnyezem.Én szerintem már az első teszttől fogva imádom, és ő minden gondolatom.Mivel itthon vagyok táppénzen az elejétől, ezért szintem csak rá kell figyelnem.Mindig mondom neki hogy mennyire szeretem, szinte már meg sem lehet fogalmazni.Az a legszebb az egész terhesség alatt, amikor mocorog, az valami csodás érzés.

Minden jót nektek.

2009. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!