Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most lett aranyerem, ez az?

Most lett aranyerem, ez az?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy szorulásom volt, és utána olyan furcsán éreztem magam lent, mintha ottmaradt volna valami. Lezuhiztam, megnéztem tükörben, és a végbélnyílás hüvely felőli részén olyan 3 cm hosszú 1 cm széles dudor - vagy olyan "húsdarab" van. nem fáj, de iszonyat kellemetlen. Szorulásom sem volt még eddig, inkább hasmenésem volt a vastól. Tényleg, érzem, hogy ott van az a valami. Ez most aranyér?? Mit csináljak?? Sosem volt még ilyenem, pedig már szültem egyszer. Köszi, ha adtok valami tanácsot!!

31 h km


2011. júl. 4. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez aranyér. Nekem a Reparon kenőcs vált be rá. Egy gézre szoktam tenni a krémből,és azt az aranyérre. Ettől 1-2 nap alatt rendbe jön. De ha nem csinálsz vele semmit, akkor is elmúlik, csak tovább tart.
2011. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Reparon kúp is jó.

Nagy esély van rá, hogy szülés után visszamegy.

2011. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

szia!


szerintem az lehet. Tipp, ami nekem bejött: zsíros krémmel bekenni éjszakára, illetve amikor csak kicsit is erőlködsz a wc-n, utána hajolj le úgy, hogy a szíved lentebb legyen, mint az aranyér, akkor kimegy onnan a vérfölösleg.

2011. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony az!:(

Reparon kenőcs vagy kúp is jó rá,de minden fürdésnél nyomd vissza,kellemetlen,de valószínűleg bent marad,de ez sem biztos!

2011. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez sajnos az.

Dolgozz ellene addig, amig nem faj.

Figyelj oda nagyon, hogy nehogy gyakoribb legyen a szorulas, mert az vegzetes lenne az aranyer szempontjabol. Sok gyumolcs, sok zoldseg, sok rost, sok viz fogyasztasa.


Nekem enyhebb kulso aranyerre (tehat ami meg nem faj, csak van) a mastu krem es kup jott be.

A durvabbra (tehat amikor mar 2 heten keresztul sirtam miatta minden nap es menni sem birtam, a krem/kup pedig nem ert semmit) a detralex volt jo.

Jobbulast!

2011. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én épp ma voltam vele sebésznél, mert a kicsi, fájdalmatlan bőrdarabból hétvégére elég nagy, fájdalmas aranyér lett és vérzett is.. :-(( Írt fel rá Aurobint, de amit az előttem szólók írtak, az is hatásos lehet, vagy a napi többszöri langyos kamillás ülőfürdő, de ezt neked kell kitapasztalni...


Kitartást! :-))


37+5 hkm

2011. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos választ! Viszont már nem érzek/látok semmit.. Nem értem. Mindenesetre jól megijedtem!
2011. júl. 4. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!