Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha a tünetek...

Lehetek terhes ha a tünetek 90% egyezik de 3 terhességi teszt negatív és a menstruációm normális de rá egy hétre van 2 napos vérzésem?

Figyelt kérdés
a terhességi tünetem szédülés émelygés hangulat ingadozás fáradtság,és gömbölyödik a hasam.amúgy voltam orvosnál azt mondta h pár napos terhes vagyok de az ultrahangon meg nem látott semmit de a tünetek még vannak...
2011. júl. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- nem mindenkinek vannak tünetei, nekem konkrétan semmi nem volt

- ha 3 teszt negatív és a menzeszed is megjött, akkor gyakorlatilag a terhesség esélye 0 %

- egy orvos nem mondhat olyat ezek után hogy pár napos terhes vagy, mert pár napos terhességet maximum a teszt tud kimutatni (illetve még az sem) ami ugye negatív lett, másrészt orvosilag a terhesség 2 hétnél kezdődik, mivel az utolsó menzesz első napjától számolják, de szerintem még egy biológiai 2 hetes (orvosilag 4 hetes) terhességet sem tud egy doki megállapítani, max az uh-n lát egy petezsákot

- a hasad majd kb a 12-15 hét táján fog gömbölyödni, nem pár nap alatt :)

2011. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elso valaszoloval maximalisan egyet ertek. Nincs mit hozzatenni.
2011. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első 2 válasz nagyon oké. Pár napos terhességet nem mondhat az orvos. Nyugodj bele, nem vagy az.
2011. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miböl álapították meg a pár napos terhességet?

Vérből?

2011. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!