Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Noa...

Mi a véleményetek a Noa (lány) névről? Jöhet pozitív-negatív, csak normális, emberi módon!?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 15:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem magyar név, nem is tudnám elképzelni egy kovács egy lakatos, egy horváth mellé.


Lehet szegényes a lelkivilágom.

2010. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Tetszik, de nekem inkabb kisfius.
2010. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nem tudom mi a vezetéknevetek,mert azzal együtt lenne jó megnézni,De önmagában is nagyon tetszik nekem:)

Én is tettem fel egy ilyen kérdést a magzatom nevére vonatkozólag,Ő Bodza lesz...na kaptam is hideget-meleget:)

De nem tántorítottak el:)

Szép név,különleges,mégis egyszerű...a Noa,bár én eddig azt hittem ez fiúnév,de teljesen jó lánynak is!

Minden jót kívánok!

2010. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Semmi gond,minden vélemény jöhet,vagy ha esetleeg van nektek tetszó lánynév akkor az is.

Egyenlőre még csak gondolkodunk,a neme sem derült ki.

Igazi magyar neveket is várok,de nem szeretnék tucat nevet sem pl.Csenge

2010. dec. 8. 16:06
 5/56 A kérdező kommentje:
Bodza lesz?Szép :) Nekem tetszenek az ilyen nevek,inkább mint a Dzsenifer vagy Tifani.Nekem azok az elképzelhetetlenek,de hát nem vagyunk egyformák.Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2010. dec. 8. 16:08
 6/56 anonim ***** válasza:

hát... fura. Becenévnek inkább el tudom képzelni, mint anyakönyvezettnek. De tényleg sok múlik a családnéven.

Egyébként szerintem nem jó ötlet idegenek véleményét kikérni, mert úgyis sokan lehurrogják azt, amiről te már esetleg pontosan tudod, vagyis inkább érzed, hogy ez illik a magzatodhoz (és az a lényeg. Meg hogy apjuknak tetszik-e :))

2010. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Nem izgatnak,vagy bántanak a negatív vélemények,mert még csak keresgélünk?Erre teljesen véletlenül akadtunk,megtetszett,de még nekünk is fura picit.
2010. dec. 8. 16:17
 8/56 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik:)A Bodza is cuki név.::)Nekem Lara és Maja nevű kislányaim vannak:)
2010. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a noa nev!! en sem szeretnek tucat nevet, de nekem azt is kell nezni hogy kulfoldon is kitudjak mondani, mert mi nem mo-n elunk. szoval szerintem szep nev. nekem meg tetszik a lisa, tina, lili, lilla. fiunevben meg mi egyertelmuen zarand partiak vagyunk. nincs is ismerosunk akinek ez lenne a neve, de nem is hallottam soha ezt a nevet senkinel. :)
2010. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Szerintem elég fiús.
2010. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!