Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 16 hetes vagyok és sajnos...

Én 16 hetes vagyok és sajnos nagyon szeretek horror filmeket nézni, ez kihat a babára?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Dehogy, nem hat ki, azt nézz amit szeretsz. Van aki vígjátékokat néz sokat terhesen és mégis sírós babája van, ez nem attól függ, hogy mit néz az ember.
2011. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is nagy horror film rajongó vagyok, de amióta terhes vagyok a legsilányabb horrorfilmtől is félek:D ugyhogy nyugi a babának semmi baja nem lesz:)
2011. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is imádom a horror filmeket!És anyukám nekem is mindig azt mondta/mondja hogy nem nézzem mert terhes vagyok!de szerintem sem lehet semmi baja a pocaklakónak ne félj

30+4hkm

2011. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az, aki szereti nézni, nem retteg tőle annyira, hogy az rossz hatással lenne a babára. Hiszen azért nézi, mert élvezi. Egy gyenge idegrendszerű anyuka babájának, aki ténylegesen végig rettegi az egészet, lehet, hogy nem tesz jót. De nem értek hozzá, csak én így gondolom.
2011. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!