Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell intézni a védőnőhö...

Hogyan kell intézni a védőnőhöz való bejelentkezést?

Figyelt kérdés
Szegedi vagyok, a nőgyógyászom a köszönésen kívül semmiről sem hajlandó tájékoztatni, pl. még azt se volt hajlandó kiejteni a száján, hogy gyereket várok. Ezért tőletek szeretnék segítséget kérni: hogyan tudnék bejelentkezni a védőnőhöz? Hogy lesz kiskönyvem? Ja, és hogy tudom meg, hogy melyik körzethez tartozom? (Máshol van a körzeti orvosom, máshol a bejelentett címem, és máshol élek:))
2011. júl. 6. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
felcsapod a telefonkönyvet és felhívod a védőnői szolgálatot, majd ők megmondják utca szerint, kihez tartozol és mit kell csinálnod.
2011. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Keresel a közeledben egy kismamát, vagy kisgyerekes anyát, megmondja, hol az ő védőnője, elmész hozzá és mindenben segít.

A tapló nőgyógyászod meg cseréld le.

2011. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a lakhelyed szerinti védőnőhöz kell majd járnod, attól függetlenül, hogy be vagy oda jelentve vagy sem. Erre azért is van szükség, mert neki ki kell majd mennie hozzátok, meg ugye te is sűrűn jársz majd hozzá. Ja és nem tudsz válogatni. Ahhoz kell járnod, akihez tartozol körzet/utca szerint.
2011. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Papírt kaptál már az orvostól arról, hogy terhes vagy? Mert a védőnő csak akkor ad kiskönyvet, ha viszel neki igazolást a terhességedről. Általában ezt akkor szokták kiadni, amikor már van szívhangja a picinek.
2011. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én a neten néztem meg kihez tartozok. Ahhoz a címhez kell keresned ahol laksz, teljesen mind1 hova vagy bejelentve. Fel kell hivni ott megvan a szám is, és majd adni fog időpontot.
2011. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Papirt legalabb adott a nogyogyasz a vizsgalat utan?

Az kellene.


De tenyleg csak annyit kell tenni, hogy felhivod a vedonoi szolgalatot, elmondod, hogy babat varsz. Kerdezni fogjak a cimedet, nem a lakcimkartya szerintit, hanem azt, ahol tenylegesen elsz es ahova a baba is erkezni fog. Megmondjak, hogy annak a korzetnek ki a vedonoje, lehet, hogy mar akkor tudsz is vele egyeztetni idopontot, vagy visszahiv ot teged, visszahivod te, amikor bent van.

O allitja ki a kiskonyvet.

Viszont tolem a kiskonyv kiallitasa elott kerte az elso orvosi leletet.

2011. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

itt megtalálod melyik utca kihez tartozik.

2011. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te jó ég, kihez jársz Te vizsgálatra?

Én Szeged mellett élek egy faluban, de Szegedre járok nőgyógyászhoz, meg vizsgálatokra. Először is avval az orvosi lelettel, amin már szerepelt a TERHESSÉG BIZONYÍTOTT kijelentés (ez kb. a 6. hét volt) elrobogtam a helyi védőnőhöz, mivel falun csak egy van. Ő felvette az adataimat és kiadta a kis könyvemet. A városi védőnőhöz a 12 hetes uh után kaptam időpontot, amit a vizsgálatot elvégző doki asszisztense intézett telefonon nekem a Vasas Szent Péterben. Így két védőnőm van, mivel a kórházi beutalókat csak a városi tudja kiadni. Persze mindkettőhöz havonta járok.

Egyébként ha betelefonálsz a Vasasba, ott biztos meg tudják mondani Neked hova tartozol körzetileg, ha már az orvosod ilyen ...

28h km

2011. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Vasasba járok, Kakujához...
2011. júl. 7. 08:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok készséges választ. Sajnos a telefonkönyv nem vezetett eredményre, mert már nem él a benne lévő szám (neten sem), de a körzeti orvos segített felgöngyölíteni az ügyet, megvan a védőnőm! :)
2011. júl. 7. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!