Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól mutatta ki az ultraha...

Mikortól mutatta ki az ultrahang a terhességet?

Figyelt kérdés
Május 28-án volt az utolsó menstruációm, ma voltam ultrahangon és a doki nem látott semmit. Hogy lehet ez? Két tesztem is pozitív lett. Valaki volt már hasonló helyzetben? Most akkor terhes vagyok-e vagy sem.
2011. júl. 6. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 5. héten már látták,de ne feledd van akinek nem félidőben van peteérése és akkor ugye a magzat is kisebb még.1-2 hét múlva már látnia kell a petezsákot.

Vagy esetleg méhenkivüli terhesség nem lehet?

2011. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem május 29 -én volt utoljára vérzésem,ma voltam a dokinál 5mm-es petezsákot látott benne egy embriót de szivhang még nem volt.
2011. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen a doki is azt mondta, hogy lehet hogy később estem teherbe, remélem nem méhen kívüli terhesség. Egy hét múlva kell visszamennem. Olyan messzire van még. Az első gyermekemnél 5 hetesen már láttak petezsákot.
2011. júl. 6. 19:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen már látszott a petezsák és 7 hetesen a szívhang is megvolt.Szerintem terhes vagy csak lehet,hogy később estél teherbe ahogy az orvos is mondta.Azért 2 teszt nem lehet rossz.
2011. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-5hetesen még nem láttak semmit,következő héten mondta a doki,hogy 5-6hetes vagyok!
2011. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a méhen kívüli terhességet is látja az ultrahang, ha úgy lenne.
2011. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínű később volt pérésed. Nekem 5-6 hetesen látszódott először a petezsák, benne szikhólyag, és benne 1-1,5 mm-es bébi.

A méhen kívülit is látja az uh.

Majd írd meg, hogy mi volt az uh-n!


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem május 25.-én volt utolsó menzim, de csak jövő héten készülök uh-ra. addig marad az izgulás. sajna volt egy elhalásos vetélésem 10 hetesen, ezért jobban aggódok.
2011. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Jövőhéten majd megírom, hogy mi volt. Boldog babavárást nektek.
2011. júl. 7. 12:08
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap voltam uh-n, és már látták a petezsákot, tisztán. Megnyugodtam, olyan 5-6 hetesnek saccolták.
2011. júl. 14. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!