Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta erős mensis görcseim...

Napok óta erős mensis görcseim vannak, de még semmi. Valaki, akinek szintén volt és mégis baba lett belőle?

Figyelt kérdés
10 percenként rohanok a wcre, mert úgy érzem megjön.
2011. júl. 7. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2011. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, ha terhes vagyok, még csak 4 hetes, mostanában kéne megjönnie, de még nem jött meg, csak a görcsök vannak. Tesztelni még nem akarok, lehet korai lenne, nem mutatná ki.
2011. júl. 7. 11:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt menzi napján délután már pozitív volt a tesztem, igaz halványan, de ott volt a vonal. A magad megnyugtatására nyugodtan tesztelj. Iszol eleget? Én az elején azért görcsöltem, mert nem ittam eleget, amióta napi 3-4 litert megiszok, nincs ilyen gondom. 16 hkm
2011. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mikor terhes lettem ugyanúgy voltak mensis görcseim, mint mikor meg szokott jönni. De szerencsére nem jött meg, viszont a hasam fájt, és én is azt hittem ebből mensi lesz, de baba lett belőle! :)

ja, és a terhesség 4. hónapjáig éreztem mensi-szerű fájdalmat, amikor a mensi ideje lett volna havonta! Enyhébb volt, de akkor is volt valami fájdalom.

De ettől még teljesen rendben zajlott a terhességem!

2011. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyanígy volt, mensi szerű görcsök, úgy voltam vele, hogy na most is meg fog jönni, de nem!

Kb 1 hétig tartott nálam, utána már elegem lett belőle, és elkezdtem Magne B6-ot szedni, mert az enyhíti a görcsöket, majd terhes vitamint, és már csak néha néha érzem, ahogy nő, meg nyúlik a méhem.

Én nekem mivel nem voltak pontos ciklusaim (26-33) ezért a 32. napon teszteltem, nekem akkor már pozitív lett, nagyon erősen, bár valószínű most az egyszer kivételesen középidőben volt peteérésem :)

2011. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt kb. 1 hétig. Én mikor teszteltem aznap mikor meg kellett volna jönnie, negatív lett. Rá egy hétre halvány + rá két napra is nagyon halvány +. Több tesztet nem csináltam. Az "eredmény" épp a Cerbonás papírt készül letuszkolni a torkán, és 1 éves. :D
2011. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én pont igy voltam 3hetet késett a menszim 5hetes voltam mikor kiderült hogy terhes vagyok most 11hetes...az elején mikor még nem tudtam igen erös menszi fájásom volt mint mikor megvan de nem volt semmi..:)
2011. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! nekem az első terhességemnél nem volt.. (az a terhesség missed ab-vel végződött..) Most dec.23.-án kellett volna megjönni, de iszonyúan görcsöltem, mint mensinél, és nem is mertem tesztet csinálni, mert féltem egy csalódástól, hogy nem vagyok az..Aztán Szenteste még mindig görcsöltem, de nem jött meg, csináltam egy tesztet, és nagyon halvány csík, de kimutatta, hogy megkaptam a legszebb karácsonyi ajándékot :-)) Utána még nagyon sokáig görcsöltem, én jelentkeztem is egyből dokinál, kaptam No-Spa-t, Magne B6-ot, meg Douphastont (azthiszem, már nem emlékszem a nevére, tapadást segtő gyógyszer), és szinte hetente néztek. Aztán kb.12 hetesen elmúltak a görck, de addig folyamatosan volt! Én nem is mertem beelélni magam, hiszen az előző terhességnél nem görcsöltem, mégis rosszul alakult, most meg nagyon görcsöltem, és reméelm minden rendben lesz velünk :-) 32 hetesek vagyunk :-))Lehet, hogy ahogy beágyazódott rendesen a pici, attól görcsölhetett jobban, és az előző baba nem tudott megtapadni? Ezek csak feltételezések...de ha görcsölsz, de késik, csinálj tesztet!!És írd meg légyszi, kíváncsi vagyok!!!
2011. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szia.en a 11 . heten tudtam meg hogy terhes vagyok soha nem volt pontos a ciklusom egesz odaig mensi gorcseim voltak meg fajtak a melleim biztos voltam benne hogy ma meg fog jonni de mar nem halogathattam tovabb a doktorbacsit es igen jon a kisbabank,szerintem ne halogasd tovabb a mostani teszteknek mar ki kell mutatniuk!
2011. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos két napja el kezdtem vérezni és görcsölni, úgyhogy nem maradt meg a baba, majd két hét múlva megyek kontroll ultrahangra.
2011. júl. 14. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!