Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hcg szintem 209 volt. De...

Tiszáné Sági Judit kérdése:

A hcg szintem 209 volt. De erős barna váladék jön belőlem lehet, hogy nem marad meg a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen volt vérzés, s siettünk az ügyeletre, befektettek, s estére barnás volt, de nem olyan erős. Azt mondták, hogy a barnázás méhen kívülire utal, de megvizsgáltak uh-n, s minden rendben volt. 13 hetesen ismét vérzés. S nincs gond a babával. Még pocakban van, ma léptem be a 38. hétbe, s azóta semmi gond. A kombinált teszt eredménye is jó lett. Pedig annyira nem tartottam be a pihizéseket.
2011. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem minimális halvány rózsaszín volt,de nem maradt meg,sőt baba sem volt uh-on,csak az,amiből a petezsák lesz.6 hetes voltam.
2011. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy tesztet csinálni reggel, ha halvány a csík, akkor sajnos minden lehetséges. De a legjobb, ha elmész dokihoz, lehet kell gyógyszer és minden rendben lesz. Vidd a vérvétel eredményt is.
2011. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell terhességi tesztet csinálni,mert vetélés után is a hcg még hetekig kimutatható.
2011. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!