Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor ez azt jelenti, hogy...

Akkor ez azt jelenti, hogy lányom lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 13 hetes genetikai UH-on,de sajnos még nem mutatkozott a baba neme,mert olyan szégyenlősen törökülésben volt.Azt hallottam,hogy a fiú babákat hamarabb meglátják,jobban mutatják magukat.Van olyan,aki ezt meg tudja cáfolni?
2011. júl. 7. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy vagy fiú lesz vagy lány. Nem azért nem látott a doki semmit mert biztosan lány. A 18, heti ultrahang vizsgálat az a vizsgálat ahol nagy eséllyel kiderül a baba neme. A fiam a 30, hétig titkolta, hogy fiú. Igaz soha nem kértem a dokit, hogy mondja meg, mert a lényeg szempontjából teljesen mindegy,hogy fiú vagy lány.
2011. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik terhességre vonatkozó "megfigyelésnek" sem szabad hinni! Hogy mikor mutatja meg magát,nem a baba nemétől függ,hanem a természetétől-vagy ha jobban tetszik, szerencse kérdése,hogy akkor éppen hogy fekszik!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!



Üdv:2gyermek 30 hetes anyukája

2011. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 18 hetes uh-n sem tudták 100%-ra megmondani a nemét, mert takargatta magát, meg a köldökzsinór is a lába között volt. Többször megnézték a vizsgálat során, és 90%-ra mondták hogy kisfiú. Szerintem azért nem mondták meg neked a babád nemét mert nem látták. 22 hkm
2011. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az-az igazság,hogy a mi családunk egy "régimódi" család,fiúra hajt mindenki és mivel már van két lányom,így még jobban.Persze mindeni levonta a következtetést/van aki szeret csipkelődni/,biztos azért nem mutatta meg magát,mert szégyenlős,biztos ő is kislány lesz!Szóval már belebeszélik az ember lányába,hogy ellenkezőleg nem is sülhet el a dolog.Persze nekem az egészsége mindennél fontosabb.Talán az a baj,hogy meg akarunk másoknak is felelni.
2011. júl. 7. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:

:) Nekünk is 2 lányunk van! Részemről remekül elszórakozom pl: az ingán, nagyszerű időtöltés,még a 2gyerkőc mellett is így találgatni,de mint már írtam: egyik terhességre vonatkozó "megfigyelésnek" sem szabad hinni! Hidd el,tapasztalatból írom.

Amúgy az első lányunk a 28. héten mutatta meg magát-vagy csak akkor nézte meg először a doki... ki tudja nála! A másodikat nem nézte meg,hiába kértem,most a harmadikra már a 12. hetin tudott volna mondani valamit,de csak a 18. hetin mondott nemet-lányt. Nem igazán hittem neki,de nem rég kislánnyal álmodtam,és elkezdtünk lány nevet keresni. :D


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!


Üdv: a 2gyermekes,30 h.km.

2011. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi "sorstársam",igaz én még csak a 13.hét után vagyok,de már alig várom,hogy megszülessen a 3.csemete,akár fiú lesz,akár lány!A leglényegesebb dolog,hogy minden rendben menjen és egészségesek legyenek!Ezt kívánom neked is!
2011. júl. 7. 21:03
 7/12 anonim ***** válasza:

A lányom borzalmasan szégyellős volt a pocakban 27. héten mutatta csak meg magát, addig nem viszont a dokim a 12 hetes azt mondta 80 %, hogy lány, de utána mindig összezárta a lábait!

Most a második babánkat várom és már a 12 hetes uh-nál olyan szét tárt lábbak, hogy csak na! A doki azt mondta, hogy 60-70%, hogy kisfiú! Majd meglátjuk! Most még csak 14 hetes!

2011. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26ik héten tudtam meg,hogy fiam lesz,mert addig takarta magát. De 26ik héten is csak azért ,mert elmentünk 4D-re,különben lehet,hogy szülésig nem tudtuk volna!
2011. júl. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetes az Istenhegyi klinikán, ahol talán az egyik legjobb felszerelés van, kislányt tippeltek!

Pár napja egyértelműen látszott,hogy mindenben az apjára hasonlít,ugyanis kisfiú!

Szóval hiába is mondanának bármit, szerintem az esetek nagy %-ban, ilyenkor még úgy 20%-ra tudnak mondani valamit, ami azért elég kevés!

2011. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én babám is mindig törökülésben volt. 18 hetes UH-n azt mondta a doki talán fiú, de ne éljem bele magam.

19hkm

2011. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!