Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sószegény diétára vagyok...

Ha sószegény diétára vagyok fogva van olyan zöldség gyümölcs amit nem ehetek? A paradicsom nem sós?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, és nem akarok bajt, inkább félek mindentől mint aztán megijjedjek. épp eléggé rám hozták már a szívbajt.
2008. máj. 21. 14:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Akkoriban én is sószegény diétát csináltam mindent só nélkül ettem és olyat nem ettem amiben só volt,amúgy miért hozzták rád a szívbajt??A paradicsomot eheted csak közvetlenül NE SÓZD MEG
2008. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból amennyi só van a nyers ételekben az kell. A sószegény diéta azt jelenti, hogy külön ne sózd meg a kaját. Kicsit furibb íze lesz, de ha megszokod, akkor már utána sótlanul is fogsz enni, mert így minden sokkal finomabb. Max pici ízesítésnek. De most ne sózz semmit.
2008. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minden természeten előforduló dolgot ehetsz, gyümit, zöldséget is. Csak pluszba ne sózz semmit.

Először valóban fura, de ha megszokod,rájössz milyen jó ize van mindennek, csak elnyomjuk az "ízesítéssel".

Kérdezd meg a szakembert, el kellett volna látnia tanácsokkal, hogy mit nem ehetsz. Vagy keress rá neten, de szerintem gyümi, zöldség, főzelék mehet:-)

És nyugi, mindig nagyobb a baj szele, mint maga a baj. Engem a cukorral ilyesztettek be, és semmi bajunk:-)

2008. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtató válaszokat. :) mindjárt jobban érzem magam.

Más:kismama melltartót sikerült szereznem olcsón, 700 Ftért vettem a kínaiba, ha vkinek kell nézzétek meg ott is. Nem is gondoltam volna hogy ott is van. És jó mert pamut!

2008. máj. 21. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A paradicsom, a kígyóuborka, a spárga, a zeller a görög dinnye-ezek mind vízhajtóak.Én alig várom a dinnyeszezont azt hiszem azon fogok élni :D
2008. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sódszegény diétát javasolt az orvosom, mert kicsit vizesedtem. 24.hétben vagyok, és lassan két hete csinálom a diétát, már fogytam is kb.1kg-ot, olyan mintha a víz kiment volna belőlem.
2008. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!