Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatviz vétel hasfalon...

Magzatviz vétel hasfalon keresztül?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle. 14. héten csinálják és az eredmény csak 3 héttel utána lesz meg. Ha beteg a baba,akkor el lehet vetetni a 17. héten? Ha minden rendben van ,akkor is van kockázata,mert átszurják egy tüvel a hasamat. Valaki ezt már tulélte ?
2011. júl. 8. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha beteg a baba a 24. hétig lehet megszakítani a terhességet, de úgy tudom ilyenkor már szülesztik. 1% esélye van a vetélésnek.
2011. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jézusom,még meg is kell szülni? Remélem minden rendben lesz,mert nagyon félek
2011. júl. 8. 12:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos meg kell szülnöd, akkor már nem vetélsz el. Muszáj a magzatvíz vizsgálat?
2011. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia.24. hétig elveszik a babát,és igen sajnos meg kell szülni ha beteg....Én csütörtökön megyek akkor már 19 hetes leszek.Nekem akkor derül ki hogy kell e a magzatvíz vétel,de reméljük nem.Szorítok ,hogy minden rendben legyen nálad!:)
2011. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mivel 36 vagyok az orvost ezt tanácsolta. Mit csináljak? Beteg gyereket sem szeretnék.
2011. júl. 8. 12:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan túlélték minden probléma nélkül, köztük én is. Kibírható. És a 20. hétig még el lehet vetetni. Nekem 2-szer volt, egyiknél se lett baj.

Nyugi, te is ki fogod bírni, csak tartsd be amit tanácsolnak :)

2011. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben van, betartom amit mondanak :O) Köszönöm, igy már nem is félek. :O)
2011. júl. 8. 12:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Első baba?

Csak azért kérdezem mert én az elsőt 28 évesen szültem, a másodikat 37 évesen. Minden létező vizsgálatot megcsináltattam, minden eredményem jó lett. Elmentünk egy neves genetikai uh szakemberhez, aki azt mondta, hogy minimális az esély, hogy beteg babánk legyen, ő úgy látja minden rendben van. Ezek után úgy döntöttünk, hogy csak azért mert 37 éves vagyok nem szúratom meg magam. Ha első baba az más, az orvosok egyébként azért küldenek el szinte mindenkit magzatvízvételre aki már betöltötte a 35-öt, mert így ők fedezve vannak. Ha gondolod, megadom a genetikus elérhetőségét priviben.

2011. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen. Elsö baba. Én is arra gyanakszok,hogy az orvos csak azért küld el erre a vizsgálatra,,mert igy egyszerübb neki.
2011. júl. 8. 12:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, nekem majusban volt amneocentezisem, mert a integralt teszt eredmenyem 1:120al lett.Mi a Kutvolgy-i klinikan csinaltattuk meg, mert oda a kuldott a orvosom(Nem Magyarorszagon elek), s ra 10 napra meglettek az eredmenyek, minden ok.Amiutan levettek a magzatvizet, mehettem el, vagy 2 orat pihentem a sogornomnel,utana setalgattam es aznap este ultem vonatra es 12 orat vonatoztam haza.Ja nem hazaselet 2 hetig eltiltva, nem szabad emelni,s pihengetni kell, de nem egesz nap fekudni, termeszetesen kimeled magad amitol lehet!

Meglatod minden rendeben lesz, minden jot neked!

26 hetes km

2011. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!