Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+0 hetesen nem kicsi a 4 mm?...

5+0 hetesen nem kicsi a 4 mm? Lombikos vagyok és aggódom, hogy valami gond van!

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek!
2011. júl. 8. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy kicsi, én 5+5 hetesen voltam és 8 mm volt. Itt sokaknak sokkal nagyobb volt ennyi idősen.

Aztán most itt játszik a két 11 hós ikerfiam (egyik nővérével a szobában, másik meg itt püföli az ágyat, és élvezi hogy tud állni!) :-)

2011. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ekkora volt...gratula
2011. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tökéletes! :)

Én is gratulálok!!!

2011. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hetes 1 naposan volt a fiam 5 mm-es pacának titulálva :) 4 kg 5 dkg-val született! Ne aggódj, ha meg akar születni meg fog, ha kicsinek, ha nagynak mondják :)
2011. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most voltam dokinál. Nekem 8*11mm-es petezsákot látott. Most voltam először, mióta kiderült, hogy terhes vagyok. A doki is annyira meglepődött- nem részletezem miért- de nekem nem mondta, hogy hány hetese terhes lehetek. Szerintetek? Hja, és azt mondta, hogy embriót nem lát benne, csak szikhólyagot....
2011. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, mint írtam elsőként, nekem 5+5 hetesen volt 8 mm-es a petezsák és nem láttak benne semmit még akkor. 3 hét para, mert csak 8+3 hetesen kaptam időpontot uh-ra, akkor meg már 16 és 18 mm-esek voltak az ikrek. :-)
2011. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azta:) ikrek:) nekem 10nap múlva, vagyis 19.-én kell visszamennem a dokihoz. Remélem jól viseled az ikres terhességet:) és köszi a választ:)
2011. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég jól viseltem, mellette elláttam az akkor 14-15 hós lánymat. :-) Már megszülettek, 11 hósak a fiaim. Nem sírom vissza az utolsó hónapomat, kicsit jó is hogy egy hónappal előbb születtek. Hála Isten ebből semmi gond nem volt, szép súlyuk is volt (2 és 2,5 kg).
2011. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gratula a babókhoz, és további jó egészséget nektek:)
2011. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!