Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennétek biciklivel?

Mennétek biciklivel?

Figyelt kérdés
Szóval 2 napja késik a mensesem, még tesztet nem csináltam, majd holnap akarok. Délután mennék a kisfiammal bicajozni, szerintetek lehet abból baj, ha terhes vagyok és bicajozom?
2011. júl. 8. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyobb, mintha sétálsz, vagy buszozol...
2011. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. júl. 8. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már!!!!!!
2011. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól van na. Miért baj ha valaki aggódik?
2011. júl. 8. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert végig fogod aggódni, görcsölni a terhességed! Miért jó az! Nem beteg vagy, csak állapotos!
2011. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ha terhes is lennél, a biciklizés akkor sem tiltott. Amíg te élvezed, nincs semmi problémád (pl alacsony vagy magas vérnyomás), az orvos külön nem hívja fel a figyelmed rá, biciklizhetsz. Én mind a 4 gyerek várása alatt sokat bicikliztem, mert kisvárosban élünk, nyár volt, így nem volt kedvem aszalódni a kocsiban. Egy normál terhességnél nem árt a mozgás. Persze, ha szédelegsz, akkor ne.
2011. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. nem vagyok egy aggódós típus( még ha annak is tűnök).

Már megvolt a bicajozás:)

2011. júl. 8. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!