Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megbotlottam egy lépcsőben de...

Megbotlottam egy lépcsőben de nem estem el a rándulástól lehet baj? 5h km

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy botlástól? Mi baj lehetne? Pláne 5 hetesen...
2011. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1spontán vet. és 1 missed ab. okot nem tudnak ezért kérdem
2011. júl. 8. 18:31
 3/8 A kérdező kommentje:
ezek voltak már 2009 és 2011ben
2011. júl. 8. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak emiatt biztos nem fog elmenni a babád, ne félj. Több kell ahhoz, hidd el. De most már légy óvatos.
2011. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sem egy megbotlástól, sem egy rándulástól nem lesz bajod és a babának se. Ahhoz, hogy elvetélj akár egy eséstől, nagyot és nagyon rosszul kellene esned. Igazán még egy közvetlenül a hasadat érő erős ütéstől sem lehetne baja egy egészséges terhességnek.
2011. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ne aggódj emiatt tuti nem fog,.

ha én 4 hetes terhesen iskolában dolgoztam takarítóként és nyári szünet alatt estem teherbe de még úgyis melóztem

( senki se tudta hogy terhes vagyok nem szóltam még eleinte)

a 3 dik emeletről cipeltem EGYEDÜL a régi tipusú VAS padokat, le a pincébe meg a nehéz dobogókat,.. mert én voltam az egyetlen fiatal ott 23 éves, a többi 50 között volt.

ezt csináltam 2 hétig minden nap rosszul voltam le is írom nem szégyellem borzasztó folyásom volt kifulladtam a sok cipekedéstől

és utána egyszer csak begörcsöltem és úgy döntöttem nem kockáztatok első baba féltem hogy elvetélek 6 hetesen

ezért elmondtam az igazgatónőnek hogy terhes vagyok de hát így is kirugott mivel terhesen nem lehet cipekedni ilyen brutális módon ..

pedig nem mondtam neki hogy én ezt csináltam 2 hétig.

de már nem bírtam


szóval csak azért írtam le hogy ne félj, egy rándulástól nem fogsz elvetélni

ha én nem vetéltem ettől a sok cipekedéstől 35 fokban, akkor te sem fogsz nyugi :)


15 hónapos már A kislányom !!

2011. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ledz bsjod. Sem a botlástól, sem a mozizástól, sem a penészes sajtoktól. Ne haragudj, nem bántásból mondom, de túl sokat aggódsz - az viszont nem tesz jót. Elvetélni attól sem fogsz, szerintem, de neked nem tesz jót. És semmit nem változtat, ha stresszelsz. Tudom, könnyű ezt kívülállóként mondani, és ilyen előzményeknután persze, hogy aggódsz, de ne vidd túlzásba! Kövesd a dokid utasításait és nem lesz semmi baj! Csak optimistán!
2011. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, semmi gond nem lesz!

Tudom,hogy félsz, de látom,hogy naponta felteszel kérdést,hogy ez meg ez baj lehet-e. Így nagyon nehéz lesz a 9 hónap. Nyugi! A két babád azért ment el, mert valószínűleg nagyon betegek, életképtelenek lettek volna. Sajnos ha ez a baba is az,akkor fekhetsz te mozdulatlanul egész nap, akkor is elmegy. Vigyázz magadra, pihenj sokat, de ne ijedj meg minden rosszabb mozdulattól!

2011. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!