Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen szedtek valami...

25 hetesen szedtek valami vitamint, ha igen mit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már semmit sem, pont a héten hagytam abba. Még a magnesium citricit van napi 2x.
2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szedek semmilyen vitamint, nem is szedtem azelőtt sem. 26hkm.
2011. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 35 hetes vagyok de még mindig szedem a gravidát igaz 2-3 naponta,akkor vasat és magne b6 ot
2011. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en keson kezdtem el vitamint szedni:( szoval vegig szedni szeretnem,amiket most szedek-vas,cink,c-vitamin,magnezium,b vitamin mix,es a terhes vitamin tabi...
2011. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már hetekkel ezelőtt abbahagytam, pedig van még belőle két bontatlan dobozom. Azt hittem ettől hányok, de nem, mert még néhány napja is hánytam, úgyhogy valószínű visszaállok a szedésére.
2011. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, az első pillanattól kezdve Elevitet és folsavat szedek, és végig szedni is fogom. Vagyis az Elevitet már tervezéskor elkezdtem. Külföldön élek, nálunk végig ajánlják a folsav használatát! Miért, Te? Szedsz valamit? Üdv
2011. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
femibiont vagy centrum maternat felvaltva egyik honap ez masik az
2011. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gravida napi 1 db, magnesii citrici napi 2 db, halolaj napi 1 db
2011. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!