Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen ismét rám tört a...

13 hetesen ismét rám tört a "borzasztó" hányinger. Lehet attól, hogy vitamint váltottam?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 11:21
 1/5 Adri baba ***** válasza:

Nemhinném,inkább szakaszokban ér utól a terhesség ezen része!:)

Nekem is ilyen volt addig amíg meg nem mozdult a baba :)


21 hetes kismama

2009. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is 13hetes vagyok.Nekem a dokim azt mondta a vitamintól biztós,hogy nem lehet hányingerem,ez a terhességtől van.
2009. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, meg lehet!! A Gravidától nekem is bajom volt, de az Elevittől semmi!

8 hetes kismama

2009. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak írom, hogy igaza lehet, mert én Femibion-t szedtem az első 12 hétben, most pedig Gravidát, mert azt mondták a gyógyszertárban, hogy több ásványi anyagot tartalmaz. Bár nem fogom sokáig szedni a vitaminokat, mert elegem van belőle.
2009. febr. 4. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nekem volt, hogy kihánytam, de volt, hogy miután nagyon belaktam, utána vettem be, és semmi egyéb nem volt, minthogy elnehezedett miatta a gyomrom, és kicsit, mintha a torkomon akadt volna... :)

Próbáld meg este vagy ebéd után bevenni, de nekem este is nem egyszer kijött. Hátha beválik neked valamelyik!

Boldog babavárást!

2009. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!