Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokinak mikor szokták oda...

A dokinak mikor szokták oda adni a pénzt a szülésért?

Figyelt kérdés
szülés után vagy amikor hazaengednek a kórházból vagy hogy?és ki adja én vagy a férjem?
2011. júl. 8. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki mikor. Szerintem szerencsésebb hazaengedéskor, mert akkor kiderül, hogy bemegy e hozzád vagy sem. Ha szülés után adod neki oda akkor nem biztos, hogy rád néz amíg ott vagy. Még a 6 hetes kontrollon is odaadhatod. A férjed is meg te is, de ált. a szülő nő szokta. A férj csak akkor ha szülés után kell közv.
2011. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és mit mondjak vagy hogy agyam oda neki ??
2011. júl. 8. 22:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi utolsó nap délután adtuk oda a pénzt, másnap reggel engedtek haza. Félrehívtuk és megköszöntük a munkáját, viszont egy húszassal kevesebb került a borítékba. Kicsit játszotta szülés után a sértődöttet a doki és nem nagyon látogatott meg, besárgult a babám és még 2 napot bent voltunk, simán elsétált mellettem a folyasón, ami nagyon rosszul esett. Nem vártam el, hogy körbeugráljon, meg tudom, hogy rengeteg a munkájuk, de azért számíthatott rá, hogy fog kapni pénzt, legalább jött volna be szülés után megnézni a babát, meg mi hogy vagyunk, de ilyen nem volt. Szerintem ő közvetlenül a szülés után várta a pénzt.
2011. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell egyáltalán pénzt adni,ezt én soha nem értem meg,ez a munkája fizetést kap érte.
2011. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
fogadott orvosom és nekik azért illik adni szerintem
2011. júl. 8. 22:13
 6/13 A kérdező kommentje:
és ott belenéz a borítékba?
2011. júl. 8. 22:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs,az más.
2011. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elég nagy pofátlanság lenne, ha ott belenézne szerintem.

Azt nem írtam még, hogy mi 80-at gondoltunk adni, de amiért így viselkedett, kapott 60-at, meg is sértődött. A 6 hetes kontrollon kb. 2 mondatot beszéltünk, szinte sírva jöttem ki, hiszen csak 9 hónapig együtt "dolgoztunk". A babámat is úgy szerettem volna megmutatni, a nővérke kijött megnézni a doki meg semmi. Még azt a 60-at is bánom így utólag.

2011. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a 60000 is sok volt!!Én csak 30000 at gondolok mert én úgy gondolom 9 hónapig nagyon sokat otthagytam neki kb120000 nél járok!!és hát a szülésnél igazán fél órát ha ott van!!
2011. júl. 8. 22:20
 10/13 anonim ***** válasza:
az a baj hogy ez kezd természetes lenni.nálunk senki nem ad a dokinak pedig itt nagyon is megtehetik nagyon rendes orvosom van barátnöm is nála szült.persze ez országfüggö de hogy itt nincsenek hozzászokva nem is várják el szerencsére amugyis ez a feledatuk ez kb olyan mint ha a péknek dugiba pénzt adnának hogy megsütötte a kenyeret pedig kap fizut ugyis :)tudom ez nem ugy müködik,csak gondoltam leirom mit gondolok :)
2011. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!