Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még valahol magzatvízszi...

Lehet még valahol magzatvízszivárgást jelző betétet venni?

Figyelt kérdés
Én már egy csomó patikát végighívtam, de sehol nincs, ráadásul sok helyen nem is hallottak róla.
2008. febr. 27. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Dm?
2008. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sokan tanácsolták már ezen az oldalon,hogy vegyek olyan betétet,csak gondolom sokan nem tudják,hogy már vagy 2-3éve nem lehet kapni sehol.....Próbáld meg a gyógyszertárban a lakmuszpapírt,bár én azt sem kaptam:(a betét neve amugy al sense volt..nekem is volt 4 éve. 25hetes kismama
2008. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyászati segédeszköz boltban nézd meg. Tavaly én ott kaptam.
2008. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
DM-ben nincs. Eddig gyógyászati segédeszközboltban sem találtam. Szerintem már biztos nem kapható. Na mindegy, reméljük nincs semmi...
2008. febr. 27. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne haragudj, tényleg nincs ötletem, nem is kérdezem,gondolom a védőnőd se tudta.
2008. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!