Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztosan tudni fogom mikor...

Kíváncsicska kérdése:

Biztosan tudni fogom mikor mozdul meg először a babám?

Figyelt kérdés
Most vagyok 18 hetes kismama, és ugye mostantól várható, hogy először mozdul meg úgy a baba, hogy én is érzem,De biztosan tudni fogom?Egyértelmű lesz,hogy mocorog?
2011. júl. 9. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyszerűen meg fog érinteni valaki belülről. Tudni fogod. :)
2011. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,és utána várni fogod mikor mozdul meg megint :) legalábbis nálam így volt
2011. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Feküdj a hátadra, tedd a kezed a kis "puklira" ami már van(a méhedre:)) így már lehet mostanság érezheted:)

És igen, tudni fogod, hogy Ő az:))jaaaj de szeretnék megint várandós lenni:))))

egy 9 hónapos kis srác anyukája

2011. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Valahogy volt egy olyan érzésem, hogy megmozdult a babóca és lehet kicsit hülyén is hangzik de (utólag kiderült) álmodtam is.És emiatt kérdeztem hogy mennyire lesz egyértelmű számomra
2011. júl. 9. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is nyitottam hasonló kérdést 18 hetesen. Aztán 19+4-nél éppen a szívét hallgattam, amikor óriásit belém rúgott. Na, onnantól kezdve meg sem áll, pedig előtte tényleg csak vakarászásokat éreztem.


26h km

2011. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem voltam benne biztos, hogy valójában mit is érzek, csak állandóan azt éreztem, mintha ideges lenne a hasam.De heteken át!Aztán egyre erősödtek a kis rángások, akkor már kétség sem fért hozzá.Bár, nálam 21 hetesen kezdődött az egész.
2011. júl. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A második babámat várom, mégis egy hétbe telt, hogy el merjem hinni, hogy a babám mocorog. Nekinyomta magát a hasfalamnak, ahogy megfeszült picit a pocim, azt hittem, csak beképzelem. De nem, mert most két napja rugdalózik is! :) 16 hkm
2011. júl. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mikor éreztem először mozogni, mert a 17. héten még csak nagyon nagyon gyenge valamiket éreztem, amiben nem voltam biztos, hogy a baba. Aztán ez egyre erősödött és a 18. héten már biztos tudtam, hogy ez az ő mozgása és onnantól minden nap érzem.
2011. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!