Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg huzatot kapott a...

Valószínűleg huzatot kapott a nyakam, alig bírom mozgatni, de még az is fáj, hogy egyáltalán tartani kell a nyakamon. Mivel tudnám bekenni? 11 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Káposzta levelet törj meg enyhén klopfolóval, kend be mézzel, majd ezt rakd a fájós részre, hagyd rajta kb 10 percig. Ezt lehet naponta 2x-3x mindig új levéllel, nekem kb 3 nap alatt helyrehozta a nyakam. természetgyógyász javasolta nekem anno.
2011. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:

2-3 nap alatt nekem minden segítség nélkül is rendbe szokott jönni. Arra kell figyelni, nehogy még huzatot kapjon, inkább tartsd melegen, minthogy jobban megfázzon. De arra figyelj, nehogy kiizzadjon, mert akkor csak rosszabb lesz. Én nem kenném be semmivel, akkor sem szoktam, mikor nem voltam babás, most meg még jobban nem tenném. Ez is egy olyan betegség, ami kezelve 3 nap alatt jön rendbe, ha nem kezeled, akkor is kb. 3 nap alatt gyógyul. Próbáld pihentetni, és tűrni. :-(


22+6 hkm

2011. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Traumel krém. Homeopátiás,de nagyon jó.Olyan mint az Aflamin krém,de azt nem lehet sajna terhesen használni!
2011. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hónapja én is így jártam. 1-2 hét alatt jött nekem rendbe. Richtofittal kenegettem. Alváshoz betakartam egy sállal, mert a meleg jót tet neki, így kevésbé fájt, nem volt reggelre annyira merev.
2011. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!