Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kapok uh fotót a...

Hány hetesen kapok uh fotót a babámról?

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy ezt külön kell jelezi, vagy adnak az orvosok maguktól, esetleg fizetni kell érte? köszönöm a tapasztaltak válaszát előre is! :)
2011. júl. 11. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem sztk-s rendelésen nem adtak. elmentem magándokihoz és kérés nélkül kaptam 2képet a babáról:)


amúgy olvastam már, hogy sztk-s uh is lehet kérni és van ahol darabja 500 vagy 1000ft.

2011. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban van olyan, hogy megkérdezik és van olyan, hogy a kismamának kell jeleznie, hogy igényli a fotót. Én már pontosan nem emlékszem, hogy amikor én kértem egy fotót akkor a genetikus kérdezte meg tőlem, hogy szeretnék -e vagy én kérdeztem rá, azt tudom csak, hogy az árára rákérdeztem. :) (Én ugyanis a 16 hetes genetikai uh-n kértem egy fotót) Ha esetleg szeretnél de maguktól nem kérdeznek rá, jelezd nyugodtan, hogy Te szeretnél egy fotót. Nekem 1000 ft-ot kellett érte fizetnem. Először el kellett mennem az egészség pénztárba és ott be kellett fizetnem a csekket, aztán a bizonylattal átvehettem a már elkészült fotót. Nem tudom, hogy Nálatok hogy működnek a dolgok. (Én Nyíregyházán lakom.)
2011. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, ez hány hetesen volt? :9
2011. júl. 11. 19:21
 4/9 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak is köszönöm, abból egyértelműen kitűnik hogy a 16 héten. az előzőkérdésem az 1. válaszolónak szólt. köszönöm még egyszer. :)
2011. júl. 11. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a kezdet eleje óta kaptunk uh képeket, minden egyes alkalomkor. Kórházba jártunk be és egy centet se kellett fizetnünk érte.
2011. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a második válaszoló vagyok! Ultrahangos fotót bármikor kérhetsz, nekem van olyan ismerősöm aki a 12. héten már kért fotót a babájáról. Amikor szeretnél akkor kérsz. Sőt, már az első ultrahangos vizsgálaton is kérhetsz, bár akkor még csak egy kis babszem alakú "valami" lesz a képen. :)
2011. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok

9hetesen sztk-ban nem adtak. 12hetesen voltam magán dokinál ott kaptam:)

2011. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam magán dokinál, aki már most adott volna képet, ha nem szart volna be a gép ezen funkciója.

De rendes volt, és kimerevítette a képet és lefotóztam telefonnal :) Nekem ez azért volt fontos, mert a férjem nem tudott eljönni velem és meg akartam osztani vele mindenféleképpen.

Esetleg ezt megkérdezheted, mert ez nekik tényleg nem kerül semmibe!


7hkm

2011. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5. hetes vagyok még csak. ma voltam az orvosomnál és meg sem mertem még kérdezni, hogy kapok e mert még alig látszik valami, de szó nélkül adott. :) nagyon kedves volt.
2011. júl. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!