Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen 3 napig véreztem,...

10 hetesen 3 napig véreztem, mintha menstruálnék úgy! Ez még nem baj? Nem görcsöltem semmi bajom nincs, csak vérzek!

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Ez most komoly? 3 napig véreztél, és semmi bajod? Irány a doki!
2011. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj???

dehogynem.

én is ennyi idösen véreztem de csak éppen barnázgatás volt.

sokszor. a doki azt mondta hogy akkor baj ha világos a vér, és akkor nagy baj ha menstruáció szerü.


ha látott orvos és minden rendben van na akkor nem baj. de ilyennel egyböl orvoshoz.

barátnömnek bevérzése volt, és azért vérzett nagyon, és pár hét pihenéssel megoldodott. nekem meg a méhnyakam vérzett, mint az orrvérzés, mert érzékeny volt.

2011. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindennemű vérzés terhesen nem megengedett!

szerinted mennyire lehet normális??Neked lehet semmi bajod,csak lehetséges h nincs már meg a baba...igy elég világosan fogalmaztam???irány a doki!!!3 napja vérzel,legalább első napon irtad volna ki a kérdést!!!

2011. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy baj!Már rég orvoshoz kellett volna menned!
2011. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon gyorsan doki!!!! Nekem két babám is így ment el...
2011. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
remélem elment orvoshoz a kérdező...
2011. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így ment el az első babám remélem már voltál orvosnál és minden rendeben.
2011. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez történik amikor egy hülye tapasztalatlan hallgat egy háromgyerekesre!!!! Szerencsére Ti itt voltatok és dokihoz küldtetek! Hála az égnek nem történt semmi baj! Sokat kell feküdnöm,kaptam kúpot és képzeljétek :Ikreim lesznek!!!Köszönöm a jó tanácsokat Nektek!!!
2011. nov. 7. 18:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy hallgattál ránk...annak meg még jobban,hogy minden rendben...az meg aztán a hab a tortán,hogy ikreid lesznek!GRATULA!És pihenés!2 gyerekes anyuka
2011. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azta!


remélem inkább a saját megérzéseidre hallgatsz legközelebb és nem az "okosra".


Bocs ha bunko volt a stílusom,de ebben a helyzetben sok embert csak igy lehet észhez téríteni.


Gratu az ikrekhez:)

2011. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!