Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kimaradt mensi idején...

A kimaradt mensi idején terhesség esetén is előfordulhat vizes folyás, vagy tuti mensi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Nekem bő vizes folyásom volt, borítékoltam is,hogy meg fog jönni!

De nem jött!:)


16 hkm

2011. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor újra reménykedem, talán most szerencsém lesz! Már voltam terhes, de a folyásra nem emlékszem, hogy milyen volt.
2011. júl. 11. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:

nah nálam úgy volt, hogy sosem volt ilyen folyásom. mármint vizes. itt GYK-en meg is kérdeztem, hogy mitől lehet. akkor már nem várt előtt 5 (!) nappal + volt a tesztem. mindenki azt írta, hogy biztos meg fog jönni! hát ez azóta sem történt meg és már 2 hét eltelt! :)

azóta többször érzek kicsit vizesebb folyást. drukkdrukk neked!

2011. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így jártam mint az előttem szóló, mármint abban, hogy öt nappal előtte teszteltem pluszt mint ahogy a nemvárt esedékes lett volna, olyan és akkora mennyiségű vizes folyásom életembe nem volt, mensi előtt pedig az szokott lenni de kevesebb, egy nap ötször cseréltem bugyit, mert olyan volt mintha bepisiltem volna, el is keseredtem, hogy sajna megint meg fog jönni, de nem:))))baba van a dologban:)
2011. júl. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is vizes folyásom volt! És nem jött meg!

7 hetes kismama :)

2011. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, adtatok egy kis reményt! Az alhasam gyanúsan fájdogál néha, pedig nem szokott, ez is egy kis kapaszkodó most nekem. A 27. napon vagyok ma, holnapra nem várom, tesztet még nem vettem, pedig már olyan kíváncsi vagyok!
2011. júl. 12. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:

4.

Baba?

2011. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Igen terhes vagyok...még, ugyanis barnázgatok, amire gyógyszert szedek, hát remélem megmarad.
2011. júl. 25. 10:56
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Szupííí! :)

Nyugi, szedd az Utrogestant, gondolom, azt kaptál, és ne csinálj semmi házimunkát, csak feküdj!! És magnézium, az nyugtat, hogy ne stresszelj!! Én így csinálom végig a vetélésem óta már a 2. egészséges terhességemet!

2011. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Ma voltam uh-on, jól van a baba, már van szívműködés, abbamaradt a barnázás is!
2011. júl. 26. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!