Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség idején barnás...

Terhesség idején barnás folyás = alvadt vér?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok.

Valahol azt olvastam, hogy a barnás folyás a vetélés jele, mert tulajdonképpen alvadt vér. Mások szerint normális jelenség.


2011. okt. 24. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugy kezdödött 7 hetesen,és sajna el is ment a baba!!Szerintem orvos,és ha baj van még segíthet.Ha nincs akkor megnyugtat
2011. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fotucsok ***** válasza:

Hány hetes vagy?


Nekem szülés előtt egy hónappal volt ilyen, nagyon megijedtem, de a védőnő azt mondta, ha előtte voltam vizsgálaton, az ilyet okozhat. Azért ha ismétlődik, irány a kórház. Tehát ha egy-két napja voltál vizsgálaton, lehet attól van,de én azért hívnám az orvosom, és elmondanám neki.

2011. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
5 hetes vagyok, orvosnál még nem voltam, de minél hamarabb szeretnék már csak emiatt is. A hasam fáj néha, de nagyon félek attól, hogy valami gond lesz. Az idegeskedésem meg gondolom megint rátesz egy lapáttal...
2011. okt. 24. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Holnap orvos!!!!! Nekem is volt barnázásom, egyszer be is véreztem. Kaptam gyógyszert, hogy ne menjen el a baba. Így most van egy 4,5 hónapos kis szerelmem. :)
2011. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 8hetesen volt barnás vérzésem. Azonnal bementem az ügyeletre, a doki írt fel Duphaston gyógyszert, mellé még a Rutascorbint kell még szednem. A barnás vérzésem egy hét alatt elmúlt, de a gyógyszereket még mindig szedem. Szerintem nézesd meg magad minél előbb. 11hkm
2011. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igyekszem mielőbb orvoshoz jutni.

Egyébként azért furcsa ez az egész, mert múlthét csüt-pént. volt ilyen jellegű folyásom, csak halványabb barna volt, hétvégén egyáltalán nem, ma pedig újra előjött és sötétebb. És nagyon félek. Első terhességem.

2011. okt. 24. 22:41
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Most ne igyekezz, hanem akár ügyelet azonnal. Már ha meg akarod tartani valóban!
2011. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A vérzés, barnázás progeszteron hiány miatt van, legalábbis nagyon valószínű. Lehet még hajszálér elpattanása, vagy ilyesmi, de ezt nem tudhatod. A progeszteron hiány pedig vetélést okozhat. Ilyen esetben azonnal orvoshoz kell menni, és nagyon hamar elkezdeni a pótlást, amit egy egyszerű gyógyszerrel tudnak megtenni (duphaston, utrogestan- utóbbi jobb). Azért nem játék, mert egy sima gyógyszerrel menthető a terhesség, szerintem nagy butaság várni, és ilyen hülyeség miatt elveszíteni egy babát.

Nekem is volt, először duphastont kaptam, az valamit segített, de még kicsit vérezgettem, utána váltottunk utrogestan hüvelykúpra, és másnapra el is múlt.

2011. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 7 hetesen ,mindkét terhességnél. Elsőnél Utrogestant kaptam, most a másodiknál semmit. Ha görcsölnél is mellé, akkor azonnal korház. Ügyeleten velem nem kezdtek semmit. 16 hetes km
2011. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Remélem azóta minden rendben van. Nekem még a haematóma jutott eszembe, mert nekem is az van valószínű. Belinkelek 1-2 oldalt,és meg fogsz nyugodni!


Ez az én kérdésem volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ne stresszelj tényleg!

Üdv, 13 hetes

2011. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!