Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe hasfeszülés, kis szurkál...

Enyhe hasfeszülés, kis szurkálásokkal az természetes dolog 11. héten? Vagy kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Most fogsz elkezdeni terebélyesedni. Hasfeszülésem nekem is volt, de szurkálás nem. De ez nem jelenti azt, hogy nem lehet természetes velejárója a terhességednek. Azért mindenképpen menj el orvoshoz, csak ő tud megnyugtatni. Ártani nem árt. Ne parázd túl a dolgot. Majd írd meg mi volt.
2011. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyhe hasfeszülés és a szurkálás azért van, mert nő a méhed, illetve a méhedet tartó szalagok nyúlnak folyamatosan.

Bevehetsz rá Magne B6-ot az lazítja majd, de ha aggódsz vagy nagyobb fájdalmad van, akkor irány a doki!

Nekem folyamatosan fájt a hasam, húzódott, egészen addig amíg a baba el nem kezdett mozogni!Nagyon nem tudtak rá mit mondani, csak hogy Magne B6 :)

2011. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NEKEM IS VOLT SZINTE MINDENNAP HASFESZULES,SZURKA...KI MILYEN SZERENCSES,VALAKINEK NINCS,DE NORMALIS NE AGGODJ.MAGNE B6+/VAGY MG.
2011. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen állapot, ezzel jár. Teljesen normális, alakul át a tested.
2011. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!